logo
beIN SPORTS HD 1
Paylaş:
12 Aralık 2019 Perşembe 21:25:53
basketbol
21:05Nets - CelticsCanlı
futbol
21:00Deportivo Sanarate - Antigua GFCCanlı
basketbol
21:00KK Crvena zvezda - Saski BaskoniaCanlı
basketbol
21:00Kızılyıldız - Baskonia (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
20:55Kopenhag - Malmö (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
20:55Standard Liege - Arsenal (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
futbol
20:55Basel - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
20:55Getafe - Krasnodar (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
20:45APOEL - SevillaCanlı
futbol
20:45CFR Cluj - CelticCanlı
futbol
20:45Eintracht Frankfurt - Vitoria GuimaraesCanlı
futbol
20:45Copenhagen - MalmöCanlı
futbol
20:45Basel - TrabzonsporCanlı
futbol
20:45Dynamo Kyiv - LuganoCanlı
futbol
20:45Getafe - KrasnodarCanlı
futbol
20:45Karabağ - F91 DudelangeCanlı
futbol
20:45LASK Linz - Sporting LisbonCanlı
futbol
20:45PSV Eindhoven - RosenborgCanlı
futbol
20:45Stade Rennais - LazioCanlı
futbol
20:45Standard Liège - ArsenalCanlı
basketbol
20:45Fenerbahçe - Anadolu EfesCanlı
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)Canlı
futbol
20:30Zamalek - PyramidsCanlı
basketbol
20:00Khimki - Alba BerlinCanlı
basketbol
20:00Spielplan Naturtex-SZTE-Szedeak - OSE LionsCanlı
basketbol
20:00KK Lovcen Cetinje - MZT SkopjeCanlı
basketbol
20:00Odessa - ZaporozhyeCanlı
basketbol
20:00Khimki Moskova - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
19:45Al-Wahda Club Mecca - Al AdalahCanlı
tenis
18:00Julian Bradley - Justin Butsch
tenis
19:00Gage Brymer - Shintaro Mochizuki
futbol
19:30Real Bamako - Djoliba AC Bamako
futbol
19:30Elite United - Brikama United
futbol
19:30Steve Biko - Gunjur United
tenis
19:30Manuel Barros - Vasil Kirkov
futbol
20:00Huracan Del Paso De La Arena - Atletico Platense
basketbol
20:00Mayabeque - Pinar Del Rio
basketbol
20:00Vodnyk NUVGP - Vepryi Rivne
tenis
20:30Elle Christensen - Arisha Ladhani
futbol
20:45Copenhagen/Standard Liège/Stade Rennais F.C./Getafe CF/APOEL F.C./FC Basel/PSV Eindhoven/CFR Cluj/Eintracht Frankfurt/LASK Linz/Karabağ/FC Dynamo Kyiv - Malmö FF/Arsenal/S.S. Lazio/FC Krasnodar/Sevilla FC/Trabzonspor/Rosenborg BK/Celtic/Vitoria Guimaraes/Sporting Lisbon/F91 Dudelange/FC Lugano
futbol
20:45Jaime Mata Arnaiz - Magomed-Shapi Suleymanov
futbol
20:45Rodriguez - Marcus Berg
basketbol
20:45Horsens Basketball Club - Randers Cimbria Basketball
basketbol
20:45Filia Peramatos - AE Sourmenon Ellinikou
tenis
20:45Juan Alejandro Hernandez Serrano - Jorge Brian Panta Herreros
futbol
20:55Viktor Tsygankov - Marco Aratore
basketbol
21:00HBA Myarskyu - Lokoko Bisons
basketbol
21:00Alvik - Fryshuset
basketbol
21:00Kvele-Memele - Saldus
basketbol
21:00Anagennisi Petralonon - Gao Kououvaounon
basketbol
21:00Ermis Argiroupolis - Foinikas Piraues
basketbol
21:00Peirakos - Nikaias
basketbol
21:00Dynamic - KK Sutjeska Niksic
basketbol
21:00Novi Pazar - Borac
tenis
21:00Jamilah Snells - Mio Mushika
tenis
21:00Glinka/Krutykh - Moundir/Noguchi
tenis
21:15Lilian Poling - Anastasia Sysoeva
tenis
21:30Mar/Raszkiewicz - Kawaguchi/Kukharchuk
tenis
21:30David Goffin - Lucas Pouille
futbol
22:00Nacional Potosí - Royal Pari
basketbol
22:05Maccabi FOX - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:30Manchester 62 - Magpies
tenis
22:30Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Sofia Matiushova
futbol
22:45Glebe North FutbolClub - Tek United
futbol
23:00Dublin University - St John Bosco
futbol
23:00St. Francis - Broadford Rovers
futbol
23:00Portmore United - Cavalier
futbol
23:00Wolves - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Roma - Wolfsberger (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00B.M.Gladbach - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Glasgow Rangers - Young Boys (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
23:00Real Madrid - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Borussia Mönchengladbach - İstanbul Başakşehir
futbol
23:00Gent - Oleksandriya
futbol
23:00Ludogorets 1945 - Ferencvárosi TC
futbol
23:00Manchester United - AZ Alkmaar
futbol
23:00Partizan Belgrade - Astana
futbol
23:00Porto - Feyenoord
futbol
23:00Rangers - Young Boys
futbol
23:00Espanyol - CSKA Moskova
futbol
23:00Roma - Wolfsberger
futbol
23:00ŠK Slovan Bratislava - Braga
futbol
23:00Wolfsburg - Saint-Étienne
futbol
23:00Wolverhampton - Beşiktaş
futbol
23:30Club Atletico Basanez - Potencia
futbol
23:30La Luz - Uruguay Montevideo
futbol
23:30Rocha - Huracan Buceo
futbol
00:00Chacaritas - 9 de Octubre
futbol
01:00Humble Lions - UWI
tenis
02:00Belinda Woolcock - Arina Rodionova
tenis
03:00Bozovic/Marshall - Da Silva Fick/Tjandramulia
futbol
03:00Guabirá - Sport Boys Warnes
futbol
03:00Mount Pleasant Academy - Dunbeholden
futbol
03:00Arsenal de Sarandí - Club Atlético Colón
futbol
03:30Club Aurora - Club Jorge Wilstermann
futbol
03:30The Strongest - Oriente Petrolero
tenis
04:00Alex Bolt - Max Purcell
futbol
04:30Santa Tecla - FAS
tenis
05:30John-Patrick Smith - Maverick Banes
tenis
08:30Emma Raducanu - Shalimar Talbi
tenis
08:30Naiktha Bains - Punnin Kovapitukted
tenis
08:31Peangtarn Plipuech - Alicia Smith
tenis
09:00Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - Marc Dijkhuizen
tenis
09:00Alvaro Lopez San Martin - Yanki Erel
tenis
09:00Luka Pavlovic - Marko Miladinovic
tenis
09:00Marco Bortolotti - Linus Frost
tenis
09:00Ayla Aksu - Misaki Matsuda
tenis
09:00Georgia Andreea Craciun - Lara Panfilov
tenis
10:00Naho Sato - Olga Doroshina
tenis
10:30Facundo Juarez - Jordan Correia Passos Do Carmo
tenis
10:30Fermin Tenti - Laurynas Grigelis
tenis
10:30Manuel Guinard - Alexander Weis
tenis
10:30Eliz Maloney - Maelys Bougrat
tenis
10:30Ena Kajevic - Petia Arshinkova
futbol
11:00ASK - South United
tenis
11:30Arina Gabriela Vasilescu - Sara Cakarevic
futbol
11:30Brisbane Roar - Western United
tenis
12:00Niels Lootsma - Alex Marti Pujolras
futbol
12:00Otzma FC Holon - Beitar Ramat Gan
futbol
12:00Bnei HaGolan VeHaGalil - Maccabi Sektzia Ma'alot-Tarshiha
futbol
12:15Maccabi Kiryat Gat - Shimshon Kafr Qasim
futbol
12:15Pardes Hanna-Karkur - Maccabi Neve Sha'anan Eldad
tenis
12:30Greetje Minnen - Ana Bogdan
tenis
12:30Kristina Mladenovic - Daria Snigur
tenis
12:30Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Ivakhnenko/Fomina
futbol
12:30Shimshon Tel Aviv - Hapoel Kfar Bara
futbol
12:45Haifa Robbie Shapiro - Maccabi Tamra
futbol
13:00Bangalore Dream United - Student Union
futbol
13:00Hapoel Herzliya - Maccabi Tzur Shalom
futbol
13:00Beitar Ironi Maale Adumim - Hapoel Ironi Gedera
futbol
13:00Hapoel Yyeroham - Shikun Hamizrach
tenis
13:30Dabryian/Purtseladze - Panin/Shchaya-Zubrov
futbol
13:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - MS Daburiya Osama
futbol
13:30Beitar Yavne - Maccabi Ironi Kiryat Malachi
futbol
13:45Nordia Jerusalem - Maccabi Herzliya
futbol
13:45Hapoel Azor - Maccabi Sha'arayim
futbol
13:45Maccabi Yafo Kabilyo - Hakoah Amidar Ramat Gan
futbol
13:45Hapoel Migdal HaEmek - Hapoel Iksal Amad
futbol
13:45MS Tira - Ironi Tiberias
futbol
14:00Hapoel Marmorek - Hapoel Bikat Hayarden
futbol
14:00Maccabi Yavne - Maccabi Ashdod
futbol
14:00Maccabi Ironi Amishav PT - Beitar Kfar Saba
futbol
14:00Maccabi Ironi Netivot - MS Dimona
futbol
14:00MS Tseirey Taybe - Shimshon Bnei Taibe
futbol
14:00Hapoel Bnei Musmus - Maccabi Nujeidat Ahmed
futbol
14:00Hapoel Ihud Bnei Jat - Hapoel Beit Shean Mesilot
futbol
14:00Maccabi Ahi Iksal - Hapoel Bnei Furadiss
futbol
14:15Holon Yermiyahu - Hapoel Kfar Shalem
futbol
14:15Hapoel Qalansawe - MS Bnei Jaffa Ortodoxim
futbol
14:20Hapoel Ramot Menashe Meggido - Hapoel Tirat HaCarmel
tenis
14:30Hradecka/Klepac - Wickmayer/Minnen
futbol
14:30Persija Jakarta - Madura United
futbol
14:30PSIS Semarang - Semen Padang
futbol
14:30Nassaji Mazandaran - Shahr Khodro
futbol
14:30Beitar Ironi Kiryat Gat - Bnei Eilat
futbol
14:30Hapoel Kiryat Ono - Ironi Beit Dagan
futbol
14:55Al Jubail Klübu - Al-Entesar
futbol
14:55Al Safa Club Dammam - Al Sharq
tenis
15:00Bortolotti/Jecan - Chepelev/Jandric
tenis
15:00Cubelic/Schell - Frost/Hansson
futbol
15:00Tractor Tabriz - Foolad Khuzestan FutbolClub
futbol
15:00Hapoel Kaukab - Hapoel Bnei Arara Ara
futbol
15:00Hapoel Bueine - Tzeirei
futbol
15:00Al-Rawdhah - Afief
futbol
15:00Hajer Club - Weg Taif
futbol
15:05Al Qaisoma - Al Hjazz
futbol
15:10Al-Riyadh - Al-Arabi Al Saudi
futbol
15:15Ironi Bnei Kabul - Ihud Bnei Majd al-Krum
futbol
15:15Al-Sadd Al-Kharj - Al-Sahel Al-Qatif
futbol
15:15Al-Washm - Al Jndal
futbol
15:20Al Kholood - Al-Anwar Club
futbol
15:20Arar - Al Drae
futbol
15:25Mukhammad Shekhov - Al Draih
futbol
15:30Markz Balata - Hilal Al-Quds
futbol
15:30Abu Qair Semad - Ghazl El Mahalla
futbol
15:30Baladiyet El Mahallah - Al-Hammam
futbol
15:40Al Arabi Umm Al Quwain - Al Taawon
futbol
15:40Al-Thaid Sharjah - Al Bataeh
futbol
15:45Al Hamriah - Dubba Al Husun
futbol
15:45Al Suqoor - Al Akhdoud
futbol
16:00Burundi - Somalia
futbol
16:00Jabal Al Mukaber - Mosaset Al Bireh
futbol
16:00Thaqafi Tulkarem - Ahli Al-Khalil
futbol
16:00Pars Jonoubi Jam - Naft Masjed Soleyman
futbol
16:00Bnei Sakhnin - Hapoel Ashkelon
futbol
16:00Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod
futbol
16:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
16:00Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Umm al-Fahm
futbol
16:00Kafr Qasim - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
16:00Swieqi United - Fgura United
futbol
16:00Birkirkara - Sirens
futbol
16:00Santa Lucía - Balzan
futbol
16:05Mirbat - Bahla Club
futbol
16:10Sepahan Isfahan - Paykan
futbol
16:15Al-Ahli Club Manama - Busaiteen Club
futbol
16:30Cape Umoya - Mbombela United
futbol
17:00Kerala Blasters - Jamshedpur
futbol
17:15Muscat - Dhofar S.C.S.C.
futbol
17:30Ettifaq Dammam - Al-Fateh
futbol
18:00East Riffa Club - Al-Najma
futbol
18:00Etar 1924 Veliko Tarnovo - Botev Vratsa
futbol
18:00Hibernians - Gżira United
futbol
18:00Académico de Viseu - Cova da Piedade
futbol
18:00PAE AO Kerkyra - PAS Giannina
futbol
18:15Naxxar Lions - St. George's
futbol
18:30SOL Abobo - AFAD Djékanou
futbol
18:45Hidd SCC - Al-Muharraq
futbol
19:00Altay - Adana Demirspor
futbol
19:00Altay - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Raja Beni Mellal - Hassania Agadir
futbol
19:00Othellos Athienou - Ermis Aradippou
futbol
19:00Al-Nasr - Al Rustaq
futbol
19:00Saham Club - Sohar
futbol
19:15Garde Nationale - Sahel Mauritania
futbol
19:30Serrekunda United - Immigration
futbol
19:45Al Nassr - Al-Taawon
futbol
20:00Mladá Boleslav - Jablonec
futbol
20:00Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
futbol
20:00USL Dunkerque - Boulogne
futbol
20:00HNK Gorica - Inter Zapresic
futbol
20:00Doxa Katokopias - Olympiakos Nicosia
futbol
20:30Erzgebirge Aue - SSV Jahn Regensburg
futbol
20:30Bochum - Hannover 96
futbol
20:30Bochum - Hannover (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alanyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Auerbach - VSG Altglienicke
futbol
20:30Alanyaspor - Antalyaspor
futbol
21:00AaB Fodbold - Nordsjælland
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:00Preußen Münster - Magdeburg
futbol
21:00Verl - Rot-Weiß Oberhausen
futbol
21:00BFC Viktoria 1889 - BSG Chemie Leipzig
futbol
21:00Eilenburg - SV Merseburg
futbol
21:00Greifswalder SV 04 - Torgelower SV Greif
futbol
21:30Dinamo București - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
21:30Rot-Weiss Essen - Homberg
futbol
21:30Fortuna Köln - SV Rodinghausen
futbol
21:30Hamm United - SV Curslack-Neuengamme
futbol
21:30Tennis Borussia Berlin - Tasmania Berlin
futbol
21:30Wiedenbrück 2000 - Gütersloh 2000
futbol
21:30Annecy - Louhans-Cuiseaux FutbolClub
futbol
22:00Harburger - Sasel
futbol
22:00Bourg-Péronnas - SO Cholet
futbol
22:00Red Star Saint-Ouen - Quevilly
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Béziers
futbol
22:00Stade Lavallois - Avranches
futbol
22:00Toulon - Lyon-Duchère
futbol
22:00Créteil-Lusitanos - Concarneau
futbol
22:00Villefranche - Bastia-Borgo
futbol
22:00De Graafschap - Telstar
futbol
22:00Oss - Excelsior
futbol
22:00Volendam - MVV Maastricht
futbol
22:00Helmond Sport - Go Ahead Eagles
futbol
22:00N.E.C. - Almere City
futbol
22:00NAC Breda - Den Bosch
futbol
22:00Grasshopper Club Zürich - Lausanne-Sport
futbol
22:00Nancy - Châteauroux
futbol
22:00Chambly - Chamois Niortais
futbol
22:00Clermont Foot - Le Havre
futbol
22:00Lorient - Auxerre
futbol
22:00Sochaux-Montbéliard - Grenoble Foot 38
futbol
22:00Le Mans - Orléans
futbol
22:00Rodez Aveyron Football - Stade Malherbe Caen
futbol
22:00Valenciennes - Paris
futbol
22:30KSV Roeselare - Oud-Heverlee Leuven
futbol
22:30St Joseph's - Lincoln Red Imps
futbol
22:30Llanelli Town - Goytre United
futbol
22:30Swansea University - Taff's Well
futbol
22:30Llangefni Town - Rhyl
futbol
22:30Liffey Wanderers - Cherry Orchard
futbol
22:30Linlithgow Rose - Newtongrange Star
futbol
22:30Kortrijk - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
22:30Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
basketbol
22:30London City Royals - Bristol Flyers
basketbol
22:30Worcester Wolves - Leicester Riders
basketbol
22:30Limburg United - Leuven Bears
basketbol
22:30Phoenix Brussels - Okapi Aalstar
basketbol
22:30Proximus Spirou - Oostende
futbol
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:30Bayern Münih - Zenit Basket (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:30Hoffenheim - Augsburg
futbol
22:45Caernarfon Town - Airbus UK Broughton
futbol
22:45Cefn Druids - Gap Connah's Quay
futbol
22:45Runcorn Town - Avro
futbol
22:45Carrigaline United - St Marys
futbol
22:45Charlton Athletic - Hull City
futbol
22:45Lille - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Charlton Athletic - Hull City (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
22:45Asvel Villeurbanne - Olimpia Milano (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Lille - Montpellier
futbol
23:00Barry Town - The New Saints
futbol
23:00Hartstown Huntstown - Ayrfield United
futbol
23:00Kilbarrack United - Verona
futbol
23:00Maynooth University Town - Portmarnock
futbol
23:00St Kevins Boys - Mid Sutton Sportslink
futbol
23:00Swords Celtic - Glebe North FutbolClub
futbol
23:00Tullamore Town - Lucan United
futbol
23:00Numancia - Girona
futbol
23:00ChievoVerona - Juve Stabia
futbol
23:00Alaves - Leganes (spor SMART HD)
basketbol
23:00Barcelona - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Deportivo Alavés - Leganés
futbol
23:10CA Independiente Avellaneda - Newell's Old Boys
futbol
23:30Portimonense - Rio Ave
futbol
02:00Deportivo Laferrere - Club Almirante Brown
tenis
02:00Storm Sanders - Abbie Myers
futbol
03:10Central Córdoba de Santiago - Club Atlético River Plate
basketbol
04:00Miami Heat - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
06:30Auckland City - Eastern Suburbs
futbol
07:00Shonan Bellmare - Tokushima Vortis
futbol
09:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix
futbol
11:30Sydney - Central Coast Mariners Academy
futbol
13:00Beroe Stara Zagora - Tsarsko Selo Sofia
basketbol
13:00Büyükçekmece - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:45Perth Glory - Western Sydney Wanderers
futbol
14:00Atlético Baleares - Las Rosas
futbol
14:00Ebro - Castellon
futbol
14:00G.D. Estoril Praia - Nacional da Madeira
futbol
14:00Academica Clinceni - Botoșani
futbol
14:00Boluspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Lviv - Kolos Kovalevka
futbol
15:00Heidenheim - Arminia Вielefeld
futbol
15:00St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden
futbol
15:00Karlsruher - Greuther Furth
futbol
15:00Heidenheim - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Ç.Rizespor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Granada - Levante UD
futbol
15:00Çaykur Rizespor - Kasımpaşa
futbol
15:15Cherno More Varna - Arda Kardzhali
basketbol
15:15OGM Orman - Tofaş (TRT Spor HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15İzmit Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
futbol
15:30FSV Optik Rathenow - Lichtenberg 47
futbol
15:30ZFC Meuselwitz - Germania Halberstadt
futbol
15:30Birmingham City - West Bromwich Albion
futbol
15:30Liverpool - Watford (S SPORT HD)
futbol
15:30Liverpool - Watford
futbol
16:00Eintracht Braunschweig - SV Meppen
futbol
16:00Hansa Rostock - Chemnitzer
futbol
16:00Viktoria Köln - KFC Uerdingen 05
futbol
16:00FSV Zwickau - SV Waldhof Mannheim
futbol
16:00Hallescher - Würzburger Kickers
futbol
16:00Bonner - SV Lippstadt 08
futbol
16:00Wuppertaler SV - TuS Haltern
futbol
16:00ETSV Weiche - Heider SV
futbol
16:00Chesterfield - Notts County
futbol
16:00Maccabi Tel Aviv - Sektzia Nes Tziona
futbol
16:00Politehnica Iasi - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
16:00Proleter Novi Sad - Radnički Niš
futbol
16:00OF Ierapetra - Egaleo
futbol
16:30Příbram - Slovácko
futbol
16:30Fastav Zlín - SFC Opava
futbol
16:30Slovan Liberec - MFK Karviná
futbol
16:30Sigma Olomouc - Bohemians 1905 Prag
futbol
16:30İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Al-Hilal - Espérance de Tunis
futbol
17:00HNK Rijeka - NK Varaždin
futbol
17:00Esteghlal - Shahin
futbol
17:00Corrib Rangers - Galway Hibs
futbol
17:00Douglas Hall - Avondale United
futbol
17:00Ajaccio - RC Lens
futbol
17:00Modena - Ravenna
futbol
17:00ACD Virtus Entella - Empoli
futbol
17:00Ascoli Calcio 1898 - Cittadella
futbol
17:00F.B.C. Unione Venezia - Spezia Calcio
futbol
17:00Frosinone Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:00Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
futbol
17:00Brescia - Lecce (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Al Hilal - Esperance Tunis (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Brescia Calcio - Lecce
futbol
17:30CSKA Sofia - Dunav Ruse
futbol
17:30Cardiff Metropolitan University - Aberystwyth Town
futbol
17:30Newtown - Carmarthen Town
futbol
17:30Bayern Münih - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Gençlerbirliği - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:30Köln - Bayer 04 Leverkusen
futbol
17:30FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund
futbol
17:30Bayern Munich - Werder Вremen
futbol
17:30Hertha - Freiburg
futbol
17:30Paderborn 07 - Union Berlin
futbol
17:30Gençlerbirliği - Göztepe
futbol
18:00Hornchurch - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Atherton Collieries - Barrow
futbol
18:00Barnsley - Queens Park Rangers
futbol
18:00Barnet - Weymouth
futbol
18:00Brentford - Fulham
futbol
18:00Bradford Park Avenue - Halesowen Town
futbol
18:00Bristol City - Blackburn Rovers
futbol
18:00Carshalton Athletic - Aveley
futbol
18:00Derby County - Millwall
futbol
18:00Chelmsford City - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Leeds United - Cardiff City
futbol
18:00Dorking Wanderers - Bromley
futbol
18:00Nottingham Forest - Sheffield Wednesday
futbol
18:00Eastbourne Borough - Salisbury City
futbol
18:00Preston North End - Luton Town
futbol
18:00Eastleigh - Yate Town
futbol
18:00Stoke City - Reading
futbol
18:00Enfield Town - Ebbsfleet United
futbol
18:00Swansea City - Middlesbrough
futbol
18:00United of Manchester - Kettering Town
futbol
18:00Wigan Athletic - Huddersfield Town
futbol
18:00Farsley Celtic - Altrincham
futbol
18:00Arbroath - Dundee United
futbol
18:00Fylde - Curzon Ashton
futbol
18:00Ayr United - Alloa Athletic
futbol
18:00Halifax Town - Wrexham
futbol
18:00Dundee - Dunfermline Athletic
futbol
18:00Harrogate Town - Hartlepool United
futbol
18:00Greenock Morton - Queen of the South
futbol
18:00Hednesford Town - Chester
futbol
18:00Partick Thistle - Inverness
futbol
18:00King's Lynn Town - Dover Athletic
futbol
18:00Aberdeen - Hamilton Academical
futbol
18:00Maidenhead United - Hemel Hempstead Town
futbol
18:00Heart of Midlothian - St. Johnstone
futbol
18:00Maidstone United - Concord Rangers
futbol
18:00Ross County - Kilmarnock
futbol
18:00Matlock Town - Chorley
futbol
18:00St. Mirren - Livingston
futbol
18:00Royston Town - Boreham Wood
futbol
18:00Mirandés - SD Huesca
futbol
18:00Solihull Moors - Darlington
futbol
18:00South Shields - Southport
futbol
18:00Stockport County - Blyth Spartans
futbol
18:00Sutton United - Dagenham & Redbridge
futbol
18:00Telford United - Leamington
futbol
18:00Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
futbol
18:00Torquay United - Aldershot Town
futbol
18:00Yeovil Town - Welling United
futbol
18:00Accrington Stanley - Portsmouth
futbol
18:00Wimbledon - Doncaster Rovers
futbol
18:00Fleetwood Town - Gillingham
futbol
18:00Ipswich Town - Bristol Rovers
futbol
18:00Lincoln City - Tranmere Rovers
futbol
18:00Milton Keynes Dons - Oxford United
futbol
18:00Peterborough United - Bolton Wanderers
futbol
18:00Shrewsbury Town - Coventry City
futbol
18:00Southend United - Rotherham United
futbol
18:00Sunderland - Blackpool
futbol
18:00Wycombe Wanderers - Burton Albion
futbol
18:00Carlisle United - Grimsby Town
futbol
18:00Cheltenham Town - Cambridge United
futbol
18:00Crawley Town - Port Vale
futbol
18:00Crewe Alexandra - Mansfield Town
futbol
18:00Leyton Orient - Bradford City
futbol
18:00Newport County - Stevenage
futbol
18:00Northampton Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Plymouth Argyle - Morecambe
futbol
18:00Salford City - Exeter City
futbol
18:00Scunthorpe United - Colchester United
futbol
18:00Swindon Town - Oldham Athletic
futbol
18:00Blackfield & Langley - Beaconsfield
futbol
18:00Gosport Borough - Harrow Borough
futbol
18:00Hayes & Yeading United - Truro City
futbol
18:00Merthyr Town - Walton Casuals
futbol
18:00Poole Town - Hendon
futbol
18:00Swindon Supermarine - Dorchester Town
futbol
18:00Taunton Town - Metropolitan Police
futbol
18:00Tiverton Town - Farnborough
futbol
18:00Weston-super-Mare - Wimborne Town
futbol
18:00Barwell - Nuneaton Town
futbol
18:00Biggleswade Town - Alvechurch
futbol
18:00Coalville Town - Banbury United
futbol
18:00Leiston - Peterborough Sports
futbol
18:00Lowestoft Town - Rushall Olympic
futbol
18:00Needham Market - Bromsgrove
futbol
18:00St Ives Town - Redditch United
futbol
18:00Stourbridge - Kings Langley
futbol
18:00Stratford Town - Hitchin Town
futbol
18:00Bishop's Stortford - Worthing
futbol
18:00Bognor Regis Town - Cray Wanderers
futbol
18:00Bowers & Pitsea - Folkestone Invicta
futbol
18:00Corinthian-Casuals - Wingate & Finchley
futbol
18:00Horsham - East Thurrock United
futbol
18:00Leatherhead - Brightlingsea Regent
futbol
18:00Merstham - Lewes
futbol
18:00Potters Bar Town - Haringey Borough
futbol
18:00Ashton United - Stafford Rangers
futbol
18:00Grantham Town - Morpeth Town
futbol
18:00Hyde United - Gainsborough Trinity
futbol
18:00Lancaster City - Stalybridge Celtic
futbol
18:00Nantwich Town - Buxton
futbol
18:00Redcliffe - Witton Albion
futbol
18:00Scarborough Athletic - Mickleover Sports
futbol
18:00Warrington Town - Basford United FutbolClub
futbol
18:00Whitby Town - Bamber Bridge
futbol
18:00Airdrie United - Peterhead
futbol
18:00Falkirk - Raith Rovers
futbol
18:00Forfar Athletic - Dumbarton
futbol
18:00Montrose - Clyde
futbol
18:00Stranraer - East Fife
futbol
18:00Annan Athletic - Edinburgh City
futbol
18:00Brechin City - Cowdenbeath
futbol
18:00Cove Rangers - Stenhousemuir
futbol
18:00Elgin City - Albion Rovers
futbol
18:00Queen's Park - Stirling Albion
futbol
18:00Unionistas de Salamanca - Guijuelo
futbol
18:00AEK Larnaca - AEP Paphos
futbol
18:00Ballymena United - Dungannon Swifts
futbol
18:00Real Sociedad - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
18:00Cliftonville - Carrick Rangers
futbol
18:00Leicester - Norwich City (S SPORT HD)
futbol
18:00Glentoran Belfast United - Crusaders
futbol
18:00Chelsea - Bournemouth (TRT Spor HD)
futbol
18:00Institute - Glenavon
futbol
18:00Bristol City - Blackburn Rovers (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
18:00Larne - Coleraine
futbol
18:00Warrenpoint Town - Linfield
futbol
18:00Casa Pia - Mafra
futbol
18:00Zorya Luhansk - Shakhtar Donetsk
futbol
18:00Burnley - Newcastle United
futbol
18:00Chelsea - Bournemouth
futbol
18:00Leicester City - Norwich City
futbol
18:00Sheffield United - Aston Villa
futbol
18:00Real Sociedad - Barcelona
futbol
18:15OFI Crete - Aris
futbol
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
18:30C.S. Marítimo - Boavista Porto
futbol
19:00SKN St. Pölten - Rheindorf Altach
futbol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Rapid Wien
futbol
19:00TSV Hartberg - Red Bull Salzburg
futbol
19:00Banik Ostrava - Sparta Prague
futbol
19:00Adanaspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00R.E. Virton - Lommel
futbol
19:00Mamelodi Sundowns - Maritzburg United
futbol
19:00Racing de Ferrol - UP Langreo
futbol
19:00UE Llagostera - UE Olot
futbol
19:00Marbella - Algeciras
futbol
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Schaffhausen
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Debreceni VSC
futbol
19:00Paksi SE - Mezőkövesd-Zsóry SE
futbol
19:00Puskás Akadémia - Zalaegerszegi TE
futbol
19:00Várda SE - MOL Vidi
futbol
19:30Śląsk Wrocław - Lech Poznań
futbol
19:30Dinamo Zagreb - NK Lokomotiva
futbol
19:30Villarrubia - Badajoz
futbol
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba
futbol
19:30Metz - Olympique de Marseille
futbol
20:00Galatasaray - MKE Ankaragücü
futbol
20:00Royal Antwerp - K.A.S. Eupen
futbol
20:00Tenerife - AD Alcorcón
futbol
20:00SD Ponferradina - Deportivo de La Coruña
futbol
20:00Livorno Calcio - Benevento Calcio
futbol
20:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Napoli - Parma (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
20:00Bursaspor - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:00Arenas Club de Getxo - Haro Deportivo
futbol
20:00Cartagena - UCAM Murcia
futbol
20:00Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta
futbol
20:00Napoli - Parma
futbol
20:15Vilafranquense - Leixões
futbol
20:30F.Düsseldorf - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Southampton - West Ham (S SPORT HD)
futbol
20:30Athletic Bilbao - Eibar (spor SMART HD)
futbol
20:30Al Sadd - Monterrey
futbol
20:30Olimpik - Mariupol
futbol
20:30Panathinaikos - Lamia
futbol
20:30Fortuna Düsseldorf - Leipzig
futbol
20:30Southampton - West Ham United
futbol
20:30Athletic Bilbao - SD Eibar
futbol
20:30ADO Den Haag - Groningen
futbol
20:50Hapoel Ra'anana - Maccabi Haifa
futbol
21:00St. Gallen - Zürich
futbol
21:00Servette - Thun
futbol
21:00Pau - Le Puy
futbol
21:00Pontevedra - Rayo Majadahonda
futbol
21:00Hercules - Badalona
futbol
21:00CS Universitatea Craiova - Voluntari
futbol
21:00Skoda Xanthi - AEK Athens
futbol
21:00Benfica - Famalicão
futbol
21:30K.F.C. Dessel Sport - Thes Sport
futbol
21:30Budapest Honvéd - Újpest
futbol
21:45Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
futbol
21:45VVV-Venlo - PEC Zwolle
futbol
22:00R. Charleroi - Cercle Brugge K.S.V.
futbol
22:00S.V. Zulte Waregem - Sint-Truidense
futbol
22:00Legia Warsaw - Wisła Płock
futbol
22:00Angers - Monaco (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
22:00Brest - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00FCV Dender EH - RFC Liège
futbol
22:00KMSK Deinze - K.S.K. Heist
futbol
22:00Lierse Kempenzonen - UR La Louviere Centre
futbol
22:00Patro Eisden Maasmechelen - KVC Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
22:00RWD Molenbeek - Tubize
futbol
22:00Amiens - Dijon FCO
futbol
22:00Angers SCO - Monaco
futbol
22:00Nîmes Olympique - Nantes
futbol
22:00Stade Brestois 29 - OGC Nice
futbol
22:00Toulouse - Stade de Reims
futbol
22:30Genk - Waasland-Beveren
basketbol
22:30MoraBanc Andorra - Iberostar Tenerife (spor SMART HD)
futbol
22:30K.V.C. Westerlo - FCO Beerschot Wilrijk
futbol
22:30Willow Park - Collinstown FutbolClub
futbol
22:45Genoa - Sampdoria (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Carrarese Calcio - Pianese A.S.D
futbol
22:45U.S.D. Cavese 1919 - Ternana Calcio
futbol
22:45Genoa C.F.C. - U.C. Sampdoria
futbol
22:45Twente - Vitesse
futbol
23:00Real Zaragoza - Racing de Santander
futbol
23:00Atletico Madrid - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
23:00Notre Dame - UCLA (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Atletico Madrid - CA Osasuna
futbol
23:30Vitoria Setubal - Aves
basketbol
01:00Phoenix Suns - SA Spurs (S SPORT HD)
futbol
04:00Tasman United - Hamilton Wanderers
futbol
04:00Wellington - Southern United
futbol
10:30Newcastle Jets - Melbourne City
basketbol
13:00Beşiktaş SJ - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:00Vitosha Bistritsa - Botev Plovdiv
futbol
14:00Gaziantep - Kayserispor
futbol
14:00Horsens - SønderjyskE
futbol
14:00Extremadura - Málaga
futbol
14:00Getafe - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Gazişehir FK - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Getafe - Real Valladolid
futbol
14:00Corrib Celtic - Loughrea Rams
futbol
14:00St Bernards - Maree-Oranmore
futbol
14:00Carrick United - Tramore
futbol
14:00Courtown Hibs - Campile United
futbol
14:00Gorey Rangers - Cloughbawn
futbol
14:00North End United - Bunclody
futbol
14:00Shamrock Rovers Wexford - Forth Celtic
futbol
14:00Wexford Bohs - Moyne Rangers
futbol
14:00Ardmore Rovers - Ratoath Harps
futbol
14:00Ballymun - Wayside Celtic
futbol
14:00Bangor GG - St. Mochta's
futbol
14:00Drumcondra - Tolka Rovers
futbol
14:00Dunboyne - Portlaoise
futbol
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
futbol
14:00University College Dublin - Glenville
futbol
14:00Geraldines - Fairview Rangers
futbol
14:00Janesboro - Ballynanty Rovers
futbol
14:00Internacional de Madrid - UD San Sebastián de los Reyes
futbol
14:00UD Ibiza - Marino de Luanco
futbol
14:00Tudelano - Cultural y Deportiva Leonesa
futbol
14:00UD Logroñés - SD Leioa
futbol
14:00Don Benito - Talavera
futbol
14:00Real Murcia - Yeclano Deportivo
futbol
14:15Oliveirense - Penafiel
futbol
14:15Emmen - Sparta Rotterdam
futbol
14:30Piast Gliwice - ŁKS Łódź
futbol
14:30Verona - Torino (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Hellas Verona - Torino
futbol
14:30Real Balompédica Linense - Córdoba
futbol
15:00Motherwell - Rangers
futbol
15:00SG Sonnenhof Großaspach - Carl Zeiss Jena
futbol
15:00Crumlin United - Bluebell United
futbol
15:00Radnik Surdulica - Partizan Belgrade
futbol
15:00Desna Chernihiv - Dynamo Kyiv
futbol
15:00Vorskla Poltava - Karpaty Lviv
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:15Lokomotiv Plovdiv - Levski Sofia
futbol
15:30Nurnberg - Holstein Kiel
futbol
15:30SV Sandhausen - Hamburger SV
futbol
15:30Osnabruck - Dynamo Dresden
futbol
15:30Sandhausen - Hamburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Lokomotive Leipzig - Rot-Weiß Erfurt
futbol
15:30Berliner AK 07 - FSV Union Furstenwalde
futbol
15:30Berliner FC Dynamo - Bischofswerdaer 08
futbol
15:30FSV Wacker 90 Nordhausen - SV Babelsberg 03
futbol
15:45Apollon Larissa - Apollon Smyrni
futbol
16:00Hannover - BSV Schwarz-Weiß Rehden
futbol
16:00Diagoras Rodos - Kavala
futbol
16:00Ionikos - Enosi Panaspropyrgiakos
futbol
16:00Olympiakos Volou 1937 - PO Triglia
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Kalamata
futbol
16:00Trikala - Ialyssos
futbol
16:00Veria - Niki Volos
futbol
16:00A.E. Karaiskakis - Platanias
futbol
16:00Apollon Kalamarias - Panachaiki
futbol
16:00Larissa - Atromitos
futbol
16:00Lyngby Boldklub - Silkeborg IF
futbol
16:00Randers - Esbjerg fB
futbol
16:00Celta de Vigo - Mallorca
futbol
16:00SpVgg Unterhaching - MSV Duisburg
futbol
16:30Sivasspor - Fenerbahçe
futbol
16:30Wil 1900 - Winterthur
futbol
16:30Austriya Wien - Wolfsberger
futbol
16:30WSG Swarovski Wattens - SV Mattersburg
futbol
16:30Standard Liège - R.S.C. Anderlecht
futbol
16:30Viktoria Plzen - Teplice
futbol
16:30Balıkesirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Sivasspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
16:30Beşiktaş - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
futbol
16:30Feyenoord - PSV Eindhoven
futbol
17:00K. Rupel Boom - Seraing United
futbol
17:00URSL Vise - R.O.C. de Charleroi-Marchienne
futbol
17:00NK Osijek - NK Slaven Belupo
futbol
17:00Aarau - Chiasso
futbol
17:00Renate - A.S.D. Atletico Arezzo
futbol
17:00Giana Erminio - Aurora Pro Patria 1919
futbol
17:00Novara Calcio - Siena
futbol
17:00Alessandria Calcio 1912 - Pro Vercelli 1892
futbol
17:00Rimini 1912 - Triestina Calcio
futbol
17:00Gubbio 1910 - Fermana
futbol
17:00A.S.D. Union ArzignanoChiampo - Cesena
futbol
17:00Südtirol - Piacenza Calcio 1919
futbol
17:00FeralpiSalò - Vis Pesaro
futbol
17:00Rende - Rieti
futbol
17:00Teramo - Calcio Catania
futbol
17:00Viterbese Castrense - Virtus Francavilla
futbol
17:00Crvena Zvezda - Čukarički
futbol
17:00Cosenza Calcio - Pordenone Calcio S.S.D.
futbol
17:00Cremonese - Perugia Calcio
futbol
17:00Korona Kielce - KS Cracovia
futbol
17:00Bologna - Atalanta (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Juventus - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Wolves - Tottenham (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd - Everton (S SPORT HD)
futbol
17:00Milan - Sassuolo (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Girondins de Bordeaux - RC Strasbourg
futbol
17:00Manchester United - Everton
futbol
17:00Wolverhampton - Tottenham Hotspur
futbol
17:00Milan - Sassuolo Calcio
futbol
17:00Bologna F.C. 1909 - Atalanta
futbol
17:00Juventus - Udinese Calcio
futbol
17:30Slavia Sofia - Ludogorets 1945
futbol
17:30Wolfsburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30İTÜ - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:30Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach
futbol
18:00Royale Union Saint-Gilloise - K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen
futbol
18:00Kingstonian - Woking
futbol
18:00Vaduz - Kriens
futbol
18:00Enosis Neon Paralimni - AEL Limassol
futbol
18:00Covilhã - Académica de Coimbra
futbol
18:00Farense - Feirense
futbol
18:00Dnipro-1 - Oleksandriya
futbol
18:00Brøndby IF - Hobro IK
futbol
18:00Celtic - Hibernian
futbol
18:00Real Oviedo - Cádiz
futbol
18:00Lugano - Young Boys
futbol
18:00Luzern - Basel
futbol
18:00Sion - Neuchâtel Xamax
futbol
18:00Espanyol - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:00Espanyol - Real Betis
futbol
18:00Moreirense - Belenenses SAD
futbol
18:15Volos NFC - Panionios G.S.S.
futbol
18:30Atlético Sanluqueño - San Fernando
futbol
18:45AZ Alkmaar - Ajax
futbol
18:45Heracles Almelo - Utrecht
futbol
19:00Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
futbol
19:00Burgos - Izarra
futbol
19:00CE Sabadell - AE Prat
futbol
19:00Levante UD B - Gimnàstic de Tarragona
futbol
19:00Estudiantes de Mérida - CP Villarrobledo
futbol
19:00Chindia Targoviste - Hermannstadt
futbol
19:00LASK Linz - Sturm Graz
futbol
19:00Slavia Prague - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altınordu - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Lyon - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Lyon - Stade Rennais
futbol
19:30HNK Hajduk Split - NK Istra 1961
futbol
19:30A.S.D.C. Gozzano - Pergolettese 1932
futbol
19:30Calcio Como - U.C. AlbinoLeffe
futbol
19:30Città di Pontedera - Monza Brianza 1912
futbol
19:30Pistoiese - Calcio Lecco 1912
futbol
19:30Alma Juventus Fano 1906 - U.S.D. Virtusvecomp Verona
futbol
19:30Carpi F.C. 1909 - Sambenedettese Calcio
futbol
19:30Imolese Calcio 1919 - Vicenza Calcio
futbol
19:30A.S.D. Potenza - Paganese Calcio 1926
futbol
19:30Bisceglie 1913 Don Uva APD - Vibonese Calcio
futbol
19:30Casertana - Bari
futbol
19:30Monopoli - Avellino 1912
futbol
19:30Sicula Leonzio - Reggina Calcio
futbol
19:30Catanzaro 1929 - AZ Picerno ASD
futbol
19:30Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
futbol
19:30Arsenal - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
19:30Arsenal - Manchester City
futbol
20:00Ashdod - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Nea Salamis Famagusta - Omonia
futbol
20:00Diósgyőri VTK - Ferencvárosi TC
futbol
20:00Club Brugge - Mechelen
futbol
20:00Midtjylland - Aarhus
futbol
20:00Lugo - Sporting de Gijón
futbol
20:00Elche - UD Las Palmas
futbol
20:00Schalke 04 - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Roma - Spal (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:00Schalke 04 - Eintracht Frankfurt
futbol
20:00Roma - S.P.A.L
futbol
20:30Asteras Tripolis - Olympiacos
futbol
20:30Panetolikos - P.A.O.K.
futbol
20:30Sevilla - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
20:30Sevilla - Villarreal
futbol
20:30Gil Vicente - Vitoria Guimaraes
futbol
21:15Maccabi Netanya - Hapoel Tel Aviv
futbol
22:00UE Cornellà - Lleida Esportiu
futbol
22:00Oostende - Gent
futbol
22:00Fuenlabrada - UD Almería
futbol
22:00Rayo Vallecano - Albacete Balompié
futbol
22:45Fiorentina - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45ACF Fiorentina - Internazionale Milano
futbol
23:00Delfin - Liga Deportiva Universitaria de Quito
futbol
23:00Salernitana 1919 - Krotone
futbol
23:00St.Etienne - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valencia - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:00Saint-Étienne - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Valencia - Real Madrid
futbol
23:00Braga - Paços de Ferreira
futbol
23:30Alianza Lima - EM Deportivo Binacional
basketbol
23:30NO Pelicans - Orlando Magic (S SPORT HD)
basketbol
02:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
17:00Kissamikos - Levadiakos
futbol
20:00İstanbul Başakşehir - Konyaspor
futbol
20:00Trabzonspor - Denizlispor
futbol
20:00APOEL - Ethnikos Achna
futbol
20:00M.Başakşehir - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Trabzonspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Ingolstadt 04 - TSV 1860 München
futbol
21:00CFR Cluj - Astra Giurgiu
futbol
21:00Copenhagen - Odense Boldklub
futbol
22:45Guingamp - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Crystal Palace - Brighton (S SPORT HD)
futbol
22:45Cagliari - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
futbol
13:00Vanspor - Kasımpaşa (A Spor HD)
futbol
14:30Antalyaspor - Eyüpspor (A Spor HD)
futbol
16:30Samsunspor - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
18:30Adanaspor - Alanyaspor (A Spor HD)
basketbol
20:00Tofaş - Lokomotiv Kuban (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Werder Bremen - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
20:45Tuzlaspor - Galatasaray (ATV HD)
futbol
22:30B.Dortmund - Leipzig (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:00NO Pelicans - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
futbol
13:0024 Erzincanspor - Beşiktaş (A Spor HD)
futbol
13:45Keçiörengücü - Y.Malatyaspor (ATV HD)
futbol
14:30Gazişehir FK - Kırklarelispor (A Spor HD)
futbol
16:30Sivasspor - Erokspor (A Spor HD)
futbol
18:30Göztepe - Fatih Karagümrük (A Spor HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Gdynia (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
20:45İstanbulspor - Fenerbahçe (ATV HD)
futbol
22:30Freiburg - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:30Zaragoza - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Philadelphia 76ers - Miami Heat (S SPORT HD)
futbol
13:00Manisa FK - Kayserispor (A Spor HD)
futbol
14:30Denizlispor - Altınordu (A Spor HD)
futbol
16:30M.Başakşehir - Hekimoğlu (A Spor HD)
futbol
18:30Bursaspor - BB Erzurumspor (A Spor HD)
futbol
20:45Trabzonspor - Altay (A Spor HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
04:00Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
14:00OGM Orman - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
futbol
15:00Y.Malatyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
15:15Galatasaray - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Everton - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
17:00İzmit Bld. - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
17:30Schalke 04 - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Kasımpaşa - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Brighton - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Göztepe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Hertha Berlin - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Gençlerbirliği - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osmanlıspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Afyon Bld. - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Kayserispor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Watford - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
17:30F.Düsseldorf - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Tottenham - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30Toronto Raptors - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
03:00OKC Thunder - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
19:00Giresunspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Konyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Tofaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
14:00Çankaya Üni. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
18:00Beşiktaş - Botaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Galatasaray - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:30Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
01:00GS Warriors - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
15:30Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
futbol
18:00Chelsea - Southampton (S SPORT HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
23:00Leicester - Liverpool (S SPORT HD)
basketbol
04:00Brooklyn Nets - New York Knicks (S SPORT HD)
futbol
19:00Adanaspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
basketbol
21:05Nets - CelticsCanlı
basketbol
21:00KK Crvena zvezda - Saski BaskoniaCanlı
basketbol
21:00Kızılyıldız - Baskonia (beIN SPORTS HD 4)Canlı
basketbol
20:45Fenerbahçe - Anadolu EfesCanlı
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)Canlı
basketbol
20:00Khimki - Alba BerlinCanlı
basketbol
20:00Spielplan Naturtex-SZTE-Szedeak - OSE LionsCanlı
basketbol
20:00KK Lovcen Cetinje - MZT SkopjeCanlı
basketbol
20:00Odessa - ZaporozhyeCanlı
basketbol
20:00Khimki Moskova - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 3)Canlı
basketbol
20:00Mayabeque - Pinar Del Rio
basketbol
20:00Vodnyk NUVGP - Vepryi Rivne
basketbol
20:45Horsens Basketball Club - Randers Cimbria Basketball
basketbol
20:45Filia Peramatos - AE Sourmenon Ellinikou
basketbol
21:00HBA Myarskyu - Lokoko Bisons
basketbol
21:00Alvik - Fryshuset
basketbol
21:00Kvele-Memele - Saldus
basketbol
21:00Anagennisi Petralonon - Gao Kououvaounon
basketbol
21:00Ermis Argiroupolis - Foinikas Piraues
basketbol
21:00Peirakos - Nikaias
basketbol
21:00Dynamic - KK Sutjeska Niksic
basketbol
21:00Novi Pazar - Borac
basketbol
22:05Maccabi FOX - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
23:00Real Madrid - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
22:30London City Royals - Bristol Flyers
basketbol
22:30Worcester Wolves - Leicester Riders
basketbol
22:30Limburg United - Leuven Bears
basketbol
22:30Phoenix Brussels - Okapi Aalstar
basketbol
22:30Proximus Spirou - Oostende
basketbol
22:30Bayern Münih - Zenit Basket (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
22:45Asvel Villeurbanne - Olimpia Milano (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
23:00Barcelona - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
04:00Miami Heat - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Büyükçekmece - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Tofaş (TRT Spor HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15İzmit Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:30MoraBanc Andorra - Iberostar Tenerife (spor SMART HD)
basketbol
23:00Notre Dame - UCLA (S SPORT 2 HD)
basketbol
01:00Phoenix Suns - SA Spurs (S SPORT HD)
basketbol
13:00Beşiktaş SJ - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
16:30Beşiktaş - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30İTÜ - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30NO Pelicans - Orlando Magic (S SPORT HD)
basketbol
02:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - Lokomotiv Kuban (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:00NO Pelicans - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Gdynia (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:30Zaragoza - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Philadelphia 76ers - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00OGM Orman - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:00İzmit Bld. - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Afyon Bld. - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30Toronto Raptors - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
03:00OKC Thunder - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
14:00Çankaya Üni. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
18:00Beşiktaş - Botaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Galatasaray - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:30Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
01:00GS Warriors - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Brooklyn Nets - New York Knicks (S SPORT HD)
futbol
21:00Deportivo Sanarate - Antigua GFCCanlı
futbol
20:55Kopenhag - Malmö (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
20:55Standard Liege - Arsenal (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
futbol
20:55Basel - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
20:55Getafe - Krasnodar (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
20:45APOEL - SevillaCanlı
futbol
20:45CFR Cluj - CelticCanlı
futbol
20:45Eintracht Frankfurt - Vitoria GuimaraesCanlı
futbol
20:45Copenhagen - MalmöCanlı
futbol
20:45Basel - TrabzonsporCanlı
futbol
20:45Dynamo Kyiv - LuganoCanlı
futbol
20:45Getafe - KrasnodarCanlı
futbol
20:45Karabağ - F91 DudelangeCanlı
futbol
20:45LASK Linz - Sporting LisbonCanlı
futbol
20:45PSV Eindhoven - RosenborgCanlı
futbol
20:45Stade Rennais - LazioCanlı
futbol
20:45Standard Liège - ArsenalCanlı
futbol
20:30Zamalek - PyramidsCanlı
futbol
19:45Al-Wahda Club Mecca - Al AdalahCanlı
futbol
19:30Real Bamako - Djoliba AC Bamako
futbol
19:30Elite United - Brikama United
futbol
19:30Steve Biko - Gunjur United
futbol
20:00Huracan Del Paso De La Arena - Atletico Platense
futbol
20:45Copenhagen/Standard Liège/Stade Rennais F.C./Getafe CF/APOEL F.C./FC Basel/PSV Eindhoven/CFR Cluj/Eintracht Frankfurt/LASK Linz/Karabağ/FC Dynamo Kyiv - Malmö FF/Arsenal/S.S. Lazio/FC Krasnodar/Sevilla FC/Trabzonspor/Rosenborg BK/Celtic/Vitoria Guimaraes/Sporting Lisbon/F91 Dudelange/FC Lugano
futbol
20:45Jaime Mata Arnaiz - Magomed-Shapi Suleymanov
futbol
20:45Rodriguez - Marcus Berg
futbol
20:55Viktor Tsygankov - Marco Aratore
futbol
22:00Nacional Potosí - Royal Pari
futbol
22:30Manchester 62 - Magpies
futbol
22:45Glebe North FutbolClub - Tek United
futbol
23:00Dublin University - St John Bosco
futbol
23:00St. Francis - Broadford Rovers
futbol
23:00Portmore United - Cavalier
futbol
23:00Wolves - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Roma - Wolfsberger (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00B.M.Gladbach - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Glasgow Rangers - Young Boys (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
23:00Borussia Mönchengladbach - İstanbul Başakşehir
futbol
23:00Gent - Oleksandriya
futbol
23:00Ludogorets 1945 - Ferencvárosi TC
futbol
23:00Manchester United - AZ Alkmaar
futbol
23:00Partizan Belgrade - Astana
futbol
23:00Porto - Feyenoord
futbol
23:00Rangers - Young Boys
futbol
23:00Espanyol - CSKA Moskova
futbol
23:00Roma - Wolfsberger
futbol
23:00ŠK Slovan Bratislava - Braga
futbol
23:00Wolfsburg - Saint-Étienne
futbol
23:00Wolverhampton - Beşiktaş
futbol
23:30Club Atletico Basanez - Potencia
futbol
23:30La Luz - Uruguay Montevideo
futbol
23:30Rocha - Huracan Buceo
futbol
00:00Chacaritas - 9 de Octubre
futbol
01:00Humble Lions - UWI
futbol
03:00Guabirá - Sport Boys Warnes
futbol
03:00Mount Pleasant Academy - Dunbeholden
futbol
03:00Arsenal de Sarandí - Club Atlético Colón
futbol
03:30Club Aurora - Club Jorge Wilstermann
futbol
03:30The Strongest - Oriente Petrolero
futbol
04:30Santa Tecla - FAS
futbol
11:00ASK - South United
futbol
11:30Brisbane Roar - Western United
futbol
12:00Otzma FC Holon - Beitar Ramat Gan
futbol
12:00Bnei HaGolan VeHaGalil - Maccabi Sektzia Ma'alot-Tarshiha
futbol
12:15Maccabi Kiryat Gat - Shimshon Kafr Qasim
futbol
12:15Pardes Hanna-Karkur - Maccabi Neve Sha'anan Eldad
futbol
12:30Shimshon Tel Aviv - Hapoel Kfar Bara
futbol
12:45Haifa Robbie Shapiro - Maccabi Tamra
futbol
13:00Bangalore Dream United - Student Union
futbol
13:00Hapoel Herzliya - Maccabi Tzur Shalom
futbol
13:00Beitar Ironi Maale Adumim - Hapoel Ironi Gedera
futbol
13:00Hapoel Yyeroham - Shikun Hamizrach
futbol
13:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - MS Daburiya Osama
futbol
13:30Beitar Yavne - Maccabi Ironi Kiryat Malachi
futbol
13:45Nordia Jerusalem - Maccabi Herzliya
futbol
13:45Hapoel Azor - Maccabi Sha'arayim
futbol
13:45Maccabi Yafo Kabilyo - Hakoah Amidar Ramat Gan
futbol
13:45Hapoel Migdal HaEmek - Hapoel Iksal Amad
futbol
13:45MS Tira - Ironi Tiberias
futbol
14:00Hapoel Marmorek - Hapoel Bikat Hayarden
futbol
14:00Maccabi Yavne - Maccabi Ashdod
futbol
14:00Maccabi Ironi Amishav PT - Beitar Kfar Saba
futbol
14:00Maccabi Ironi Netivot - MS Dimona
futbol
14:00MS Tseirey Taybe - Shimshon Bnei Taibe
futbol
14:00Hapoel Bnei Musmus - Maccabi Nujeidat Ahmed
futbol
14:00Hapoel Ihud Bnei Jat - Hapoel Beit Shean Mesilot
futbol
14:00Maccabi Ahi Iksal - Hapoel Bnei Furadiss
futbol
14:15Holon Yermiyahu - Hapoel Kfar Shalem
futbol
14:15Hapoel Qalansawe - MS Bnei Jaffa Ortodoxim
futbol
14:20Hapoel Ramot Menashe Meggido - Hapoel Tirat HaCarmel
futbol
14:30Persija Jakarta - Madura United
futbol
14:30PSIS Semarang - Semen Padang
futbol
14:30Nassaji Mazandaran - Shahr Khodro
futbol
14:30Beitar Ironi Kiryat Gat - Bnei Eilat
futbol
14:30Hapoel Kiryat Ono - Ironi Beit Dagan
futbol
14:55Al Jubail Klübu - Al-Entesar
futbol
14:55Al Safa Club Dammam - Al Sharq
futbol
15:00Tractor Tabriz - Foolad Khuzestan FutbolClub
futbol
15:00Hapoel Kaukab - Hapoel Bnei Arara Ara
futbol
15:00Hapoel Bueine - Tzeirei
futbol
15:00Al-Rawdhah - Afief
futbol
15:00Hajer Club - Weg Taif
futbol
15:05Al Qaisoma - Al Hjazz
futbol
15:10Al-Riyadh - Al-Arabi Al Saudi
futbol
15:15Ironi Bnei Kabul - Ihud Bnei Majd al-Krum
futbol
15:15Al-Sadd Al-Kharj - Al-Sahel Al-Qatif
futbol
15:15Al-Washm - Al Jndal
futbol
15:20Al Kholood - Al-Anwar Club
futbol
15:20Arar - Al Drae
futbol
15:25Mukhammad Shekhov - Al Draih
futbol
15:30Markz Balata - Hilal Al-Quds
futbol
15:30Abu Qair Semad - Ghazl El Mahalla
futbol
15:30Baladiyet El Mahallah - Al-Hammam
futbol
15:40Al Arabi Umm Al Quwain - Al Taawon
futbol
15:40Al-Thaid Sharjah - Al Bataeh
futbol
15:45Al Hamriah - Dubba Al Husun
futbol
15:45Al Suqoor - Al Akhdoud
futbol
16:00Burundi - Somalia
futbol
16:00Jabal Al Mukaber - Mosaset Al Bireh
futbol
16:00Thaqafi Tulkarem - Ahli Al-Khalil
futbol
16:00Pars Jonoubi Jam - Naft Masjed Soleyman
futbol
16:00Bnei Sakhnin - Hapoel Ashkelon
futbol
16:00Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod
futbol
16:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
16:00Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Umm al-Fahm
futbol
16:00Kafr Qasim - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
16:00Swieqi United - Fgura United
futbol
16:00Birkirkara - Sirens
futbol
16:00Santa Lucía - Balzan
futbol
16:05Mirbat - Bahla Club
futbol
16:10Sepahan Isfahan - Paykan
futbol
16:15Al-Ahli Club Manama - Busaiteen Club
futbol
16:30Cape Umoya - Mbombela United
futbol
17:00Kerala Blasters - Jamshedpur
futbol
17:15Muscat - Dhofar S.C.S.C.
futbol
17:30Ettifaq Dammam - Al-Fateh
futbol
18:00East Riffa Club - Al-Najma
futbol
18:00Etar 1924 Veliko Tarnovo - Botev Vratsa
futbol
18:00Hibernians - Gżira United
futbol
18:00Académico de Viseu - Cova da Piedade
futbol
18:00PAE AO Kerkyra - PAS Giannina
futbol
18:15Naxxar Lions - St. George's
futbol
18:30SOL Abobo - AFAD Djékanou
futbol
18:45Hidd SCC - Al-Muharraq
futbol
19:00Altay - Adana Demirspor
futbol
19:00Altay - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Raja Beni Mellal - Hassania Agadir
futbol
19:00Othellos Athienou - Ermis Aradippou
futbol
19:00Al-Nasr - Al Rustaq
futbol
19:00Saham Club - Sohar
futbol
19:15Garde Nationale - Sahel Mauritania
futbol
19:30Serrekunda United - Immigration
futbol
19:45Al Nassr - Al-Taawon
futbol
20:00Mladá Boleslav - Jablonec
futbol
20:00Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
futbol
20:00USL Dunkerque - Boulogne
futbol
20:00HNK Gorica - Inter Zapresic
futbol
20:00Doxa Katokopias - Olympiakos Nicosia
futbol
20:30Erzgebirge Aue - SSV Jahn Regensburg
futbol
20:30Bochum - Hannover 96
futbol
20:30Bochum - Hannover (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alanyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Auerbach - VSG Altglienicke
futbol
20:30Alanyaspor - Antalyaspor
futbol
21:00AaB Fodbold - Nordsjælland
futbol
21:00Preußen Münster - Magdeburg
futbol
21:00Verl - Rot-Weiß Oberhausen
futbol
21:00BFC Viktoria 1889 - BSG Chemie Leipzig
futbol
21:00Eilenburg - SV Merseburg
futbol
21:00Greifswalder SV 04 - Torgelower SV Greif
futbol
21:30Dinamo București - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
21:30Rot-Weiss Essen - Homberg
futbol
21:30Fortuna Köln - SV Rodinghausen
futbol
21:30Hamm United - SV Curslack-Neuengamme
futbol
21:30Tennis Borussia Berlin - Tasmania Berlin
futbol
21:30Wiedenbrück 2000 - Gütersloh 2000
futbol
21:30Annecy - Louhans-Cuiseaux FutbolClub
futbol
22:00Harburger - Sasel
futbol
22:00Bourg-Péronnas - SO Cholet
futbol
22:00Red Star Saint-Ouen - Quevilly
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Béziers
futbol
22:00Stade Lavallois - Avranches
futbol
22:00Toulon - Lyon-Duchère
futbol
22:00Créteil-Lusitanos - Concarneau
futbol
22:00Villefranche - Bastia-Borgo
futbol
22:00De Graafschap - Telstar
futbol
22:00Oss - Excelsior
futbol
22:00Volendam - MVV Maastricht
futbol
22:00Helmond Sport - Go Ahead Eagles
futbol
22:00N.E.C. - Almere City
futbol
22:00NAC Breda - Den Bosch
futbol
22:00Grasshopper Club Zürich - Lausanne-Sport
futbol
22:00Nancy - Châteauroux
futbol
22:00Chambly - Chamois Niortais
futbol
22:00Clermont Foot - Le Havre
futbol
22:00Lorient - Auxerre
futbol
22:00Sochaux-Montbéliard - Grenoble Foot 38
futbol
22:00Le Mans - Orléans
futbol
22:00Rodez Aveyron Football - Stade Malherbe Caen
futbol
22:00Valenciennes - Paris
futbol
22:30KSV Roeselare - Oud-Heverlee Leuven
futbol
22:30St Joseph's - Lincoln Red Imps
futbol
22:30Llanelli Town - Goytre United
futbol
22:30Swansea University - Taff's Well
futbol
22:30Llangefni Town - Rhyl
futbol
22:30Liffey Wanderers - Cherry Orchard
futbol
22:30Linlithgow Rose - Newtongrange Star
futbol
22:30Kortrijk - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
22:30Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
futbol
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Hoffenheim - Augsburg
futbol
22:45Caernarfon Town - Airbus UK Broughton
futbol
22:45Cefn Druids - Gap Connah's Quay
futbol
22:45Runcorn Town - Avro
futbol
22:45Carrigaline United - St Marys
futbol
22:45Charlton Athletic - Hull City
futbol
22:45Lille - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Charlton Athletic - Hull City (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Lille - Montpellier
futbol
23:00Barry Town - The New Saints
futbol
23:00Hartstown Huntstown - Ayrfield United
futbol
23:00Kilbarrack United - Verona
futbol
23:00Maynooth University Town - Portmarnock
futbol
23:00St Kevins Boys - Mid Sutton Sportslink
futbol
23:00Swords Celtic - Glebe North FutbolClub
futbol
23:00Tullamore Town - Lucan United
futbol
23:00Numancia - Girona
futbol
23:00ChievoVerona - Juve Stabia
futbol
23:00Alaves - Leganes (spor SMART HD)
futbol
23:00Deportivo Alavés - Leganés
futbol
23:10CA Independiente Avellaneda - Newell's Old Boys
futbol
23:30Portimonense - Rio Ave
futbol
02:00Deportivo Laferrere - Club Almirante Brown
futbol
03:10Central Córdoba de Santiago - Club Atlético River Plate
futbol
06:30Auckland City - Eastern Suburbs
futbol
07:00Shonan Bellmare - Tokushima Vortis
futbol
09:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix
futbol
11:30Sydney - Central Coast Mariners Academy
futbol
13:00Beroe Stara Zagora - Tsarsko Selo Sofia
futbol
13:45Perth Glory - Western Sydney Wanderers
futbol
14:00Atlético Baleares - Las Rosas
futbol
14:00Ebro - Castellon
futbol
14:00G.D. Estoril Praia - Nacional da Madeira
futbol
14:00Academica Clinceni - Botoșani
futbol
14:00Boluspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Lviv - Kolos Kovalevka
futbol
15:00Heidenheim - Arminia Вielefeld
futbol
15:00St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden
futbol
15:00Karlsruher - Greuther Furth
futbol
15:00Heidenheim - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Ç.Rizespor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Granada - Levante UD
futbol
15:00Çaykur Rizespor - Kasımpaşa
futbol
15:15Cherno More Varna - Arda Kardzhali
futbol
15:30FSV Optik Rathenow - Lichtenberg 47
futbol
15:30ZFC Meuselwitz - Germania Halberstadt
futbol
15:30Birmingham City - West Bromwich Albion
futbol
15:30Liverpool - Watford (S SPORT HD)
futbol
15:30Liverpool - Watford
futbol
16:00Eintracht Braunschweig - SV Meppen
futbol
16:00Hansa Rostock - Chemnitzer
futbol
16:00Viktoria Köln - KFC Uerdingen 05
futbol
16:00FSV Zwickau - SV Waldhof Mannheim
futbol
16:00Hallescher - Würzburger Kickers
futbol
16:00Bonner - SV Lippstadt 08
futbol
16:00Wuppertaler SV - TuS Haltern
futbol
16:00ETSV Weiche - Heider SV
futbol
16:00Chesterfield - Notts County
futbol
16:00Maccabi Tel Aviv - Sektzia Nes Tziona
futbol
16:00Politehnica Iasi - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
16:00Proleter Novi Sad - Radnički Niš
futbol
16:00OF Ierapetra - Egaleo
futbol
16:30Příbram - Slovácko
futbol
16:30Fastav Zlín - SFC Opava
futbol
16:30Slovan Liberec - MFK Karviná
futbol
16:30Sigma Olomouc - Bohemians 1905 Prag
futbol
16:30İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Al-Hilal - Espérance de Tunis
futbol
17:00HNK Rijeka - NK Varaždin
futbol
17:00Esteghlal - Shahin
futbol
17:00Corrib Rangers - Galway Hibs
futbol
17:00Douglas Hall - Avondale United
futbol
17:00Ajaccio - RC Lens
futbol
17:00Modena - Ravenna
futbol
17:00ACD Virtus Entella - Empoli
futbol
17:00Ascoli Calcio 1898 - Cittadella
futbol
17:00F.B.C. Unione Venezia - Spezia Calcio
futbol
17:00Frosinone Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:00Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
futbol
17:00Brescia - Lecce (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Al Hilal - Esperance Tunis (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Brescia Calcio - Lecce
futbol
17:30CSKA Sofia - Dunav Ruse
futbol
17:30Cardiff Metropolitan University - Aberystwyth Town
futbol
17:30Newtown - Carmarthen Town
futbol
17:30Bayern Münih - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Gençlerbirliği - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Köln - Bayer 04 Leverkusen
futbol
17:30FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund
futbol
17:30Bayern Munich - Werder Вremen
futbol
17:30Hertha - Freiburg
futbol
17:30Paderborn 07 - Union Berlin
futbol
17:30Gençlerbirliği - Göztepe
futbol
18:00Hornchurch - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Atherton Collieries - Barrow
futbol
18:00Barnsley - Queens Park Rangers
futbol
18:00Barnet - Weymouth
futbol
18:00Brentford - Fulham
futbol
18:00Bradford Park Avenue - Halesowen Town
futbol
18:00Bristol City - Blackburn Rovers
futbol
18:00Carshalton Athletic - Aveley
futbol
18:00Derby County - Millwall
futbol
18:00Chelmsford City - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Leeds United - Cardiff City
futbol
18:00Dorking Wanderers - Bromley
futbol
18:00Nottingham Forest - Sheffield Wednesday
futbol
18:00Eastbourne Borough - Salisbury City
futbol
18:00Preston North End - Luton Town
futbol
18:00Eastleigh - Yate Town
futbol
18:00Stoke City - Reading
futbol
18:00Enfield Town - Ebbsfleet United
futbol
18:00Swansea City - Middlesbrough
futbol
18:00United of Manchester - Kettering Town
futbol
18:00Wigan Athletic - Huddersfield Town
futbol
18:00Farsley Celtic - Altrincham
futbol
18:00Arbroath - Dundee United
futbol
18:00Fylde - Curzon Ashton
futbol
18:00Ayr United - Alloa Athletic
futbol
18:00Halifax Town - Wrexham
futbol
18:00Dundee - Dunfermline Athletic
futbol
18:00Harrogate Town - Hartlepool United
futbol
18:00Greenock Morton - Queen of the South
futbol
18:00Hednesford Town - Chester
futbol
18:00Partick Thistle - Inverness
futbol
18:00King's Lynn Town - Dover Athletic
futbol
18:00Aberdeen - Hamilton Academical
futbol
18:00Maidenhead United - Hemel Hempstead Town
futbol
18:00Heart of Midlothian - St. Johnstone
futbol
18:00Maidstone United - Concord Rangers
futbol
18:00Ross County - Kilmarnock
futbol
18:00Matlock Town - Chorley
futbol
18:00St. Mirren - Livingston
futbol
18:00Royston Town - Boreham Wood
futbol
18:00Mirandés - SD Huesca
futbol
18:00Solihull Moors - Darlington
futbol
18:00South Shields - Southport
futbol
18:00Stockport County - Blyth Spartans
futbol
18:00Sutton United - Dagenham & Redbridge
futbol
18:00Telford United - Leamington
futbol
18:00Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
futbol
18:00Torquay United - Aldershot Town
futbol
18:00Yeovil Town - Welling United
futbol
18:00Accrington Stanley - Portsmouth
futbol
18:00Wimbledon - Doncaster Rovers
futbol
18:00Fleetwood Town - Gillingham
futbol
18:00Ipswich Town - Bristol Rovers
futbol
18:00Lincoln City - Tranmere Rovers
futbol
18:00Milton Keynes Dons - Oxford United
futbol
18:00Peterborough United - Bolton Wanderers
futbol
18:00Shrewsbury Town - Coventry City
futbol
18:00Southend United - Rotherham United
futbol
18:00Sunderland - Blackpool
futbol
18:00Wycombe Wanderers - Burton Albion
futbol
18:00Carlisle United - Grimsby Town
futbol
18:00Cheltenham Town - Cambridge United
futbol
18:00Crawley Town - Port Vale
futbol
18:00Crewe Alexandra - Mansfield Town
futbol
18:00Leyton Orient - Bradford City
futbol
18:00Newport County - Stevenage
futbol
18:00Northampton Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Plymouth Argyle - Morecambe
futbol
18:00Salford City - Exeter City
futbol
18:00Scunthorpe United - Colchester United
futbol
18:00Swindon Town - Oldham Athletic
futbol
18:00Blackfield & Langley - Beaconsfield
futbol
18:00Gosport Borough - Harrow Borough
futbol
18:00Hayes & Yeading United - Truro City
futbol
18:00Merthyr Town - Walton Casuals
futbol
18:00Poole Town - Hendon
futbol
18:00Swindon Supermarine - Dorchester Town
futbol
18:00Taunton Town - Metropolitan Police
futbol
18:00Tiverton Town - Farnborough
futbol
18:00Weston-super-Mare - Wimborne Town
futbol
18:00Barwell - Nuneaton Town
futbol
18:00Biggleswade Town - Alvechurch
futbol
18:00Coalville Town - Banbury United
futbol
18:00Leiston - Peterborough Sports
futbol
18:00Lowestoft Town - Rushall Olympic
futbol
18:00Needham Market - Bromsgrove
futbol
18:00St Ives Town - Redditch United
futbol
18:00Stourbridge - Kings Langley
futbol
18:00Stratford Town - Hitchin Town
futbol
18:00Bishop's Stortford - Worthing
futbol
18:00Bognor Regis Town - Cray Wanderers
futbol
18:00Bowers & Pitsea - Folkestone Invicta
futbol
18:00Corinthian-Casuals - Wingate & Finchley
futbol
18:00Horsham - East Thurrock United
futbol
18:00Leatherhead - Brightlingsea Regent
futbol
18:00Merstham - Lewes
futbol
18:00Potters Bar Town - Haringey Borough
futbol
18:00Ashton United - Stafford Rangers
futbol
18:00Grantham Town - Morpeth Town
futbol
18:00Hyde United - Gainsborough Trinity
futbol
18:00Lancaster City - Stalybridge Celtic
futbol
18:00Nantwich Town - Buxton
futbol
18:00Redcliffe - Witton Albion
futbol
18:00Scarborough Athletic - Mickleover Sports
futbol
18:00Warrington Town - Basford United FutbolClub
futbol
18:00Whitby Town - Bamber Bridge
futbol
18:00Airdrie United - Peterhead
futbol
18:00Falkirk - Raith Rovers
futbol
18:00Forfar Athletic - Dumbarton
futbol
18:00Montrose - Clyde
futbol
18:00Stranraer - East Fife
futbol
18:00Annan Athletic - Edinburgh City
futbol
18:00Brechin City - Cowdenbeath
futbol
18:00Cove Rangers - Stenhousemuir
futbol
18:00Elgin City - Albion Rovers
futbol
18:00Queen's Park - Stirling Albion
futbol
18:00Unionistas de Salamanca - Guijuelo
futbol
18:00AEK Larnaca - AEP Paphos
futbol
18:00Ballymena United - Dungannon Swifts
futbol
18:00Real Sociedad - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
18:00Cliftonville - Carrick Rangers
futbol
18:00Leicester - Norwich City (S SPORT HD)
futbol
18:00Glentoran Belfast United - Crusaders
futbol
18:00Chelsea - Bournemouth (TRT Spor HD)
futbol
18:00Institute - Glenavon
futbol
18:00Bristol City - Blackburn Rovers (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
18:00Larne - Coleraine
futbol
18:00Warrenpoint Town - Linfield
futbol
18:00Casa Pia - Mafra
futbol
18:00Zorya Luhansk - Shakhtar Donetsk
futbol
18:00Burnley - Newcastle United
futbol
18:00Chelsea - Bournemouth
futbol
18:00Leicester City - Norwich City
futbol
18:00Sheffield United - Aston Villa
futbol
18:00Real Sociedad - Barcelona
futbol
18:15OFI Crete - Aris
futbol
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
18:30C.S. Marítimo - Boavista Porto
futbol
19:00SKN St. Pölten - Rheindorf Altach
futbol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Rapid Wien
futbol
19:00TSV Hartberg - Red Bull Salzburg
futbol
19:00Banik Ostrava - Sparta Prague
futbol
19:00Adanaspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00R.E. Virton - Lommel
futbol
19:00Mamelodi Sundowns - Maritzburg United
futbol
19:00Racing de Ferrol - UP Langreo
futbol
19:00UE Llagostera - UE Olot
futbol
19:00Marbella - Algeciras
futbol
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Schaffhausen
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Debreceni VSC
futbol
19:00Paksi SE - Mezőkövesd-Zsóry SE
futbol
19:00Puskás Akadémia - Zalaegerszegi TE
futbol
19:00Várda SE - MOL Vidi
futbol
19:30Śląsk Wrocław - Lech Poznań
futbol
19:30Dinamo Zagreb - NK Lokomotiva
futbol
19:30Villarrubia - Badajoz
futbol
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba
futbol
19:30Metz - Olympique de Marseille
futbol
20:00Galatasaray - MKE Ankaragücü
futbol
20:00Royal Antwerp - K.A.S. Eupen
futbol
20:00Tenerife - AD Alcorcón
futbol
20:00SD Ponferradina - Deportivo de La Coruña
futbol
20:00Livorno Calcio - Benevento Calcio
futbol
20:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Napoli - Parma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Arenas Club de Getxo - Haro Deportivo
futbol
20:00Cartagena - UCAM Murcia
futbol
20:00Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta
futbol
20:00Napoli - Parma
futbol
20:15Vilafranquense - Leixões
futbol
20:30F.Düsseldorf - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Southampton - West Ham (S SPORT HD)
futbol
20:30Athletic Bilbao - Eibar (spor SMART HD)
futbol
20:30Al Sadd - Monterrey
futbol
20:30Olimpik - Mariupol
futbol
20:30Panathinaikos - Lamia
futbol
20:30Fortuna Düsseldorf - Leipzig
futbol
20:30Southampton - West Ham United
futbol
20:30Athletic Bilbao - SD Eibar
futbol
20:30ADO Den Haag - Groningen
futbol
20:50Hapoel Ra'anana - Maccabi Haifa
futbol
21:00St. Gallen - Zürich
futbol
21:00Servette - Thun
futbol
21:00Pau - Le Puy
futbol
21:00Pontevedra - Rayo Majadahonda
futbol
21:00Hercules - Badalona
futbol
21:00CS Universitatea Craiova - Voluntari
futbol
21:00Skoda Xanthi - AEK Athens
futbol
21:00Benfica - Famalicão
futbol
21:30K.F.C. Dessel Sport - Thes Sport
futbol
21:30Budapest Honvéd - Újpest
futbol
21:45Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
futbol
21:45VVV-Venlo - PEC Zwolle
futbol
22:00R. Charleroi - Cercle Brugge K.S.V.
futbol
22:00S.V. Zulte Waregem - Sint-Truidense
futbol
22:00Legia Warsaw - Wisła Płock
futbol
22:00Angers - Monaco (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
22:00Brest - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00FCV Dender EH - RFC Liège
futbol
22:00KMSK Deinze - K.S.K. Heist
futbol
22:00Lierse Kempenzonen - UR La Louviere Centre
futbol
22:00Patro Eisden Maasmechelen - KVC Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
22:00RWD Molenbeek - Tubize
futbol
22:00Amiens - Dijon FCO
futbol
22:00Angers SCO - Monaco
futbol
22:00Nîmes Olympique - Nantes
futbol
22:00Stade Brestois 29 - OGC Nice
futbol
22:00Toulouse - Stade de Reims
futbol
22:30Genk - Waasland-Beveren
futbol
22:30K.V.C. Westerlo - FCO Beerschot Wilrijk
futbol
22:30Willow Park - Collinstown FutbolClub
futbol
22:45Genoa - Sampdoria (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Carrarese Calcio - Pianese A.S.D
futbol
22:45U.S.D. Cavese 1919 - Ternana Calcio
futbol
22:45Genoa C.F.C. - U.C. Sampdoria
futbol
22:45Twente - Vitesse
futbol
23:00Real Zaragoza - Racing de Santander
futbol
23:00Atletico Madrid - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
23:00Atletico Madrid - CA Osasuna
futbol
23:30Vitoria Setubal - Aves
futbol
04:00Tasman United - Hamilton Wanderers
futbol
04:00Wellington - Southern United
futbol
10:30Newcastle Jets - Melbourne City
futbol
13:00Vitosha Bistritsa - Botev Plovdiv
futbol
14:00Gaziantep - Kayserispor
futbol
14:00Horsens - SønderjyskE
futbol
14:00Extremadura - Málaga
futbol
14:00Getafe - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Gazişehir FK - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Getafe - Real Valladolid
futbol
14:00Corrib Celtic - Loughrea Rams
futbol
14:00St Bernards - Maree-Oranmore
futbol
14:00Carrick United - Tramore
futbol
14:00Courtown Hibs - Campile United
futbol
14:00Gorey Rangers - Cloughbawn
futbol
14:00North End United - Bunclody
futbol
14:00Shamrock Rovers Wexford - Forth Celtic
futbol
14:00Wexford Bohs - Moyne Rangers
futbol
14:00Ardmore Rovers - Ratoath Harps
futbol
14:00Ballymun - Wayside Celtic
futbol
14:00Bangor GG - St. Mochta's
futbol
14:00Drumcondra - Tolka Rovers
futbol
14:00Dunboyne - Portlaoise
futbol
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
futbol
14:00University College Dublin - Glenville
futbol
14:00Geraldines - Fairview Rangers
futbol
14:00Janesboro - Ballynanty Rovers
futbol
14:00Internacional de Madrid - UD San Sebastián de los Reyes
futbol
14:00UD Ibiza - Marino de Luanco
futbol
14:00Tudelano - Cultural y Deportiva Leonesa
futbol
14:00UD Logroñés - SD Leioa
futbol
14:00Don Benito - Talavera
futbol
14:00Real Murcia - Yeclano Deportivo
futbol
14:15Oliveirense - Penafiel
futbol
14:15Emmen - Sparta Rotterdam
futbol
14:30Piast Gliwice - ŁKS Łódź
futbol
14:30Verona - Torino (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Hellas Verona - Torino
futbol
14:30Real Balompédica Linense - Córdoba
futbol
15:00Motherwell - Rangers
futbol
15:00SG Sonnenhof Großaspach - Carl Zeiss Jena
futbol
15:00Crumlin United - Bluebell United
futbol
15:00Radnik Surdulica - Partizan Belgrade
futbol
15:00Desna Chernihiv - Dynamo Kyiv
futbol
15:00Vorskla Poltava - Karpaty Lviv
futbol
15:15Lokomotiv Plovdiv - Levski Sofia
futbol
15:30Nurnberg - Holstein Kiel
futbol
15:30SV Sandhausen - Hamburger SV
futbol
15:30Osnabruck - Dynamo Dresden
futbol
15:30Sandhausen - Hamburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Lokomotive Leipzig - Rot-Weiß Erfurt
futbol
15:30Berliner AK 07 - FSV Union Furstenwalde
futbol
15:30Berliner FC Dynamo - Bischofswerdaer 08
futbol
15:30FSV Wacker 90 Nordhausen - SV Babelsberg 03
futbol
15:45Apollon Larissa - Apollon Smyrni
futbol
16:00Hannover - BSV Schwarz-Weiß Rehden
futbol
16:00Diagoras Rodos - Kavala
futbol
16:00Ionikos - Enosi Panaspropyrgiakos
futbol
16:00Olympiakos Volou 1937 - PO Triglia
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Kalamata
futbol
16:00Trikala - Ialyssos
futbol
16:00Veria - Niki Volos
futbol
16:00A.E. Karaiskakis - Platanias
futbol
16:00Apollon Kalamarias - Panachaiki
futbol
16:00Larissa - Atromitos
futbol
16:00Lyngby Boldklub - Silkeborg IF
futbol
16:00Randers - Esbjerg fB
futbol
16:00Celta de Vigo - Mallorca
futbol
16:00SpVgg Unterhaching - MSV Duisburg
futbol
16:30Sivasspor - Fenerbahçe
futbol
16:30Wil 1900 - Winterthur
futbol
16:30Austriya Wien - Wolfsberger
futbol
16:30WSG Swarovski Wattens - SV Mattersburg
futbol
16:30Standard Liège - R.S.C. Anderlecht
futbol
16:30Viktoria Plzen - Teplice
futbol
16:30Balıkesirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Sivasspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Feyenoord - PSV Eindhoven
futbol
17:00K. Rupel Boom - Seraing United
futbol
17:00URSL Vise - R.O.C. de Charleroi-Marchienne
futbol
17:00NK Osijek - NK Slaven Belupo
futbol
17:00Aarau - Chiasso
futbol
17:00Renate - A.S.D. Atletico Arezzo
futbol
17:00Giana Erminio - Aurora Pro Patria 1919
futbol
17:00Novara Calcio - Siena
futbol
17:00Alessandria Calcio 1912 - Pro Vercelli 1892
futbol
17:00Rimini 1912 - Triestina Calcio
futbol
17:00Gubbio 1910 - Fermana
futbol
17:00A.S.D. Union ArzignanoChiampo - Cesena
futbol
17:00Südtirol - Piacenza Calcio 1919
futbol
17:00FeralpiSalò - Vis Pesaro
futbol
17:00Rende - Rieti
futbol
17:00Teramo - Calcio Catania
futbol
17:00Viterbese Castrense - Virtus Francavilla
futbol
17:00Crvena Zvezda - Čukarički
futbol
17:00Cosenza Calcio - Pordenone Calcio S.S.D.
futbol
17:00Cremonese - Perugia Calcio
futbol
17:00Korona Kielce - KS Cracovia
futbol
17:00Bologna - Atalanta (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Juventus - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Wolves - Tottenham (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd - Everton (S SPORT HD)
futbol
17:00Milan - Sassuolo (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Girondins de Bordeaux - RC Strasbourg
futbol
17:00Manchester United - Everton
futbol
17:00Wolverhampton - Tottenham Hotspur
futbol
17:00Milan - Sassuolo Calcio
futbol
17:00Bologna F.C. 1909 - Atalanta
futbol
17:00Juventus - Udinese Calcio
futbol
17:30Slavia Sofia - Ludogorets 1945
futbol
17:30Wolfsburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach
futbol
18:00Royale Union Saint-Gilloise - K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen
futbol
18:00Kingstonian - Woking
futbol
18:00Vaduz - Kriens
futbol
18:00Enosis Neon Paralimni - AEL Limassol
futbol
18:00Covilhã - Académica de Coimbra
futbol
18:00Farense - Feirense
futbol
18:00Dnipro-1 - Oleksandriya
futbol
18:00Brøndby IF - Hobro IK
futbol
18:00Celtic - Hibernian
futbol
18:00Real Oviedo - Cádiz
futbol
18:00Lugano - Young Boys
futbol
18:00Luzern - Basel
futbol
18:00Sion - Neuchâtel Xamax
futbol
18:00Espanyol - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:00Espanyol - Real Betis
futbol
18:00Moreirense - Belenenses SAD
futbol
18:15Volos NFC - Panionios G.S.S.
futbol
18:30Atlético Sanluqueño - San Fernando
futbol
18:45AZ Alkmaar - Ajax
futbol
18:45Heracles Almelo - Utrecht
futbol
19:00Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
futbol
19:00Burgos - Izarra
futbol
19:00CE Sabadell - AE Prat
futbol
19:00Levante UD B - Gimnàstic de Tarragona
futbol
19:00Estudiantes de Mérida - CP Villarrobledo
futbol
19:00Chindia Targoviste - Hermannstadt
futbol
19:00LASK Linz - Sturm Graz
futbol
19:00Slavia Prague - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altınordu - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Lyon - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Lyon - Stade Rennais
futbol
19:30HNK Hajduk Split - NK Istra 1961
futbol
19:30A.S.D.C. Gozzano - Pergolettese 1932
futbol
19:30Calcio Como - U.C. AlbinoLeffe
futbol
19:30Città di Pontedera - Monza Brianza 1912
futbol
19:30Pistoiese - Calcio Lecco 1912
futbol
19:30Alma Juventus Fano 1906 - U.S.D. Virtusvecomp Verona
futbol
19:30Carpi F.C. 1909 - Sambenedettese Calcio
futbol
19:30Imolese Calcio 1919 - Vicenza Calcio
futbol
19:30A.S.D. Potenza - Paganese Calcio 1926
futbol
19:30Bisceglie 1913 Don Uva APD - Vibonese Calcio
futbol
19:30Casertana - Bari
futbol
19:30Monopoli - Avellino 1912
futbol
19:30Sicula Leonzio - Reggina Calcio
futbol
19:30Catanzaro 1929 - AZ Picerno ASD
futbol
19:30Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
futbol
19:30Arsenal - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
19:30Arsenal - Manchester City
futbol
20:00Ashdod - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Nea Salamis Famagusta - Omonia
futbol
20:00Diósgyőri VTK - Ferencvárosi TC
futbol
20:00Club Brugge - Mechelen
futbol
20:00Midtjylland - Aarhus
futbol
20:00Lugo - Sporting de Gijón
futbol
20:00Elche - UD Las Palmas
futbol
20:00Schalke 04 - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Roma - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Schalke 04 - Eintracht Frankfurt
futbol
20:00Roma - S.P.A.L
futbol
20:30Asteras Tripolis - Olympiacos
futbol
20:30Panetolikos - P.A.O.K.
futbol
20:30Sevilla - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
20:30Sevilla - Villarreal
futbol
20:30Gil Vicente - Vitoria Guimaraes
futbol
21:15Maccabi Netanya - Hapoel Tel Aviv
futbol
22:00UE Cornellà - Lleida Esportiu
futbol
22:00Oostende - Gent
futbol
22:00Fuenlabrada - UD Almería
futbol
22:00Rayo Vallecano - Albacete Balompié
futbol
22:45Fiorentina - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45ACF Fiorentina - Internazionale Milano
futbol
23:00Delfin - Liga Deportiva Universitaria de Quito
futbol
23:00Salernitana 1919 - Krotone
futbol
23:00St.Etienne - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valencia - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:00Saint-Étienne - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Valencia - Real Madrid
futbol
23:00Braga - Paços de Ferreira
futbol
23:30Alianza Lima - EM Deportivo Binacional
futbol
17:00Kissamikos - Levadiakos
futbol
20:00İstanbul Başakşehir - Konyaspor
futbol
20:00Trabzonspor - Denizlispor
futbol
20:00APOEL - Ethnikos Achna
futbol
20:00M.Başakşehir - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Trabzonspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Ingolstadt 04 - TSV 1860 München
futbol
21:00CFR Cluj - Astra Giurgiu
futbol
21:00Copenhagen - Odense Boldklub
futbol
22:45Guingamp - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Crystal Palace - Brighton (S SPORT HD)
futbol
22:45Cagliari - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:00Vanspor - Kasımpaşa (A Spor HD)
futbol
14:30Antalyaspor - Eyüpspor (A Spor HD)
futbol
16:30Samsunspor - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
18:30Adanaspor - Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
20:30Werder Bremen - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
20:45Tuzlaspor - Galatasaray (ATV HD)
futbol
22:30B.Dortmund - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
13:0024 Erzincanspor - Beşiktaş (A Spor HD)
futbol
13:45Keçiörengücü - Y.Malatyaspor (ATV HD)
futbol
14:30Gazişehir FK - Kırklarelispor (A Spor HD)
futbol
16:30Sivasspor - Erokspor (A Spor HD)
futbol
18:30Göztepe - Fatih Karagümrük (A Spor HD)
futbol
20:30Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
20:45İstanbulspor - Fenerbahçe (ATV HD)
futbol
22:30Freiburg - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
13:00Manisa FK - Kayserispor (A Spor HD)
futbol
14:30Denizlispor - Altınordu (A Spor HD)
futbol
16:30M.Başakşehir - Hekimoğlu (A Spor HD)
futbol
18:30Bursaspor - BB Erzurumspor (A Spor HD)
futbol
20:45Trabzonspor - Altay (A Spor HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Y.Malatyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:30Everton - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Schalke 04 - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Kasımpaşa - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:00Brighton - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Göztepe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Hertha Berlin - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
14:00Gençlerbirliği - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osmanlıspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Kayserispor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Watford - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
17:30F.Düsseldorf - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Tottenham - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Konyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:30Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
futbol
18:00Chelsea - Southampton (S SPORT HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
23:00Leicester - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
19:00Adanaspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
tenis
18:00Julian Bradley - Justin Butsch
tenis
19:00Gage Brymer - Shintaro Mochizuki
tenis
19:30Manuel Barros - Vasil Kirkov
tenis
20:30Elle Christensen - Arisha Ladhani
tenis
20:45Juan Alejandro Hernandez Serrano - Jorge Brian Panta Herreros
tenis
21:00Jamilah Snells - Mio Mushika
tenis
21:00Glinka/Krutykh - Moundir/Noguchi
tenis
21:15Lilian Poling - Anastasia Sysoeva
tenis
21:30Mar/Raszkiewicz - Kawaguchi/Kukharchuk
tenis
21:30David Goffin - Lucas Pouille
tenis
22:30Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Sofia Matiushova
tenis
02:00Belinda Woolcock - Arina Rodionova
tenis
03:00Bozovic/Marshall - Da Silva Fick/Tjandramulia
tenis
04:00Alex Bolt - Max Purcell
tenis
05:30John-Patrick Smith - Maverick Banes
tenis
08:30Emma Raducanu - Shalimar Talbi
tenis
08:30Naiktha Bains - Punnin Kovapitukted
tenis
08:31Peangtarn Plipuech - Alicia Smith
tenis
09:00Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - Marc Dijkhuizen
tenis
09:00Alvaro Lopez San Martin - Yanki Erel
tenis
09:00Luka Pavlovic - Marko Miladinovic
tenis
09:00Marco Bortolotti - Linus Frost
tenis
09:00Ayla Aksu - Misaki Matsuda
tenis
09:00Georgia Andreea Craciun - Lara Panfilov
tenis
10:00Naho Sato - Olga Doroshina
tenis
10:30Facundo Juarez - Jordan Correia Passos Do Carmo
tenis
10:30Fermin Tenti - Laurynas Grigelis
tenis
10:30Manuel Guinard - Alexander Weis
tenis
10:30Eliz Maloney - Maelys Bougrat
tenis
10:30Ena Kajevic - Petia Arshinkova
tenis
11:30Arina Gabriela Vasilescu - Sara Cakarevic
tenis
12:00Niels Lootsma - Alex Marti Pujolras
tenis
12:30Greetje Minnen - Ana Bogdan
tenis
12:30Kristina Mladenovic - Daria Snigur
tenis
12:30Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Ivakhnenko/Fomina
tenis
13:30Dabryian/Purtseladze - Panin/Shchaya-Zubrov
tenis
14:30Hradecka/Klepac - Wickmayer/Minnen
tenis
15:00Bortolotti/Jecan - Chepelev/Jandric
tenis
15:00Cubelic/Schell - Frost/Hansson
tenis
02:00Storm Sanders - Abbie Myers

Haberler

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdü

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdüUEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak …

UEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı. Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00’te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi. I Grubu’nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens […]

UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg'u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00'te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi.

I Grubu'nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens (2) ve Vagner Love'un golleriyle mücadeleden 3-2 galip ayrıldı.

Bu sonuçla siyah-beyazlılar grupta ikinci sıraya yükselirken, son maçlar öncesi son 32 turuna kalmak için önemli bir avantaj yakaladı.

Grubun diğer mücadelesinde Malmö, konuk ettiği Genk ile 2-2 berabere kaldı. İsveç ekibi Oscar Lewicki ve Marcus Antonsson ile ağları sarsarken, Belçika temsilcisinin gollerini Alejandro Pozuelo ve Joseph Paintsil kaydetti.

Grupta Malmö 8 puanla lider, Beşiktaş 7 puanla ikinci, Malmö 6 puanla üçüncü, Sarpsborg 5 puanla dördüncü sırada yer alıyor. Beşiktaş, grubun son maçında konuk edeceği Malmö'yü yenmesi halinde diğer maçın sonucuna bakmadan son 32 turuna çıkacak.

Sevilla üst tur şansını zora soktu

Öne çıkan diğer karşılaşmalarda, J Grubu'nda Belçika temsilcisi Standard Liege, konuk ettiği daha önce kupayı 5 kez müzesine götüren Sevilla'yı Moussa Djenepo'nun golüyle 1-0 yenerek üst tura kalma umudunu sürdürdü. İspanya ekibinde Pablo Sarabia 68. dakikada ikinci sarıdan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Krasnodar'ın üst tura çıkmayı garantilediği grupta 9 puana sahip Sevilla ile Standard Liege arasından üst tura çıkacak takım, son maçların ardından belli olacak.

L Grubu'nda lider Chelsea, ağırladığı Yunanistan temsilcisi PAOK'u 27. ve 37. dakikalarda Olivier Giroud, 60. dakikada Callum Hudson-Odoi ve 78. dakikada Alvaro Morata'nın golleriyle 40 yendi.PAOK'ta Yevhen Khacheridi, henüz 7. dakikada doğrudan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarBeşiktaşEkip

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdıFenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça ka…

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi. lker Stadı’nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu. Belçika’da Anderlecht’in Slovak rakibi Spartak Trnava’yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı. Grupta […]

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb'le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi.

lker Stadı'nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu.

Belçika'da Anderlecht'in Slovak rakibi Spartak Trnava'yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı.

Grupta puanını 8'e yükselten sarı-lacivertliler ikinci oldu. Dinamo Zagreb ise puanını 13'e çıkararak grup liderliğini garantiledi.

Gruplardan çıkmayı yine başardı

Fenerbahçe, "Kupa 2" olarak adlandırılan UEFA Kupası ve UEFA Avrupa Ligi'nde 6. kez yer aldığı grup aşamasından yine üst tura çıkmayı başardı.

Sarı-lacivertliler, bu organizasyondaki grup aşamasını rahat geçiyor.

Fenerbahçe, 2006-2007'de UEFA Kupası adı altında oynanan organizasyonda 3. olarak bir üst tura çıkarken, 2009-2010, 2012-2013, 2016-2017'yi lider, 2015-2016'yı da ikinci bitirerek bir sonraki turda mücadele etme hakkı kazandı.

Sarı-lacivertliler, bu sezon da yer aldığı gruplardan üst tura adını yazdırdı.

Koeman oyuncu değiştirmedi

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Erwin Koeman, karşılaşmayı başladığı 11'le bitirdi.

Koeman, ikinci yarının başından itibaren yedek kaleci Erten Ersu dışında diğer 6 oyuncuyu belirli aralıklara ısınmaya gönderdi.

Hollandalı çalıştırıcı, bu isimlerin hiçbirini oyuna dahil etmedi ve 3 değişiklik hakkını da kullanmadı.

Fenerbahçe'de bu uygulamanın aynısını 2016-2017 sezonunda bir diğer Hollandalı teknik adam Dick Advocaat, Akhisarspor'u 3-1 yendikleri maçta yapmıştı.

Ersun Yanal tezahüratları

Fenerbahçeli taraftarlar, maç sonunda eski teknik direktörleri Ersun Yanal lehine tezahüratlarda bulundu.

Taraftarların büyük bir bölümü, maçın bitiş düdüğüyle beraber Yanal'ın göreve gelmesi için tezahüratlar yaptı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarFenerbahçeEkip

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siya…

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı. Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut’un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin […]

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 kaybetti.

Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı.

Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut'un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin ortalarında takım savunmasında etkili olan yeşil-siyahlılar,McCallum'un üç sayılık basketiyle Herbalife Gran Canaria karşısında 6. dakikayı 18-11 üstün bitirdi. İspanyol ekibi, periyodun son anlarında hücumda Eriksson ile skor üretse de Darüşşafaka Tekfen, birinci çeyreği 25-22 önde tamamladı.

İkinci periyoda iyi başlayan Herbalife Gran Canaria, üst üste aldığı hücum ribauntlarının ardından Pauli'yle bulduğu basketle 12. dakika biterken eşitliği yakaladı: 27-27. Bu dakikadan sonra kenardan oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın da desteğiyle savunmada ve hücumda ritmini yeniden bulan Darüşşafaka Tekfen, 10-0'lık seri yakalayarak 16. dakikada farkı 10 sayıya (37-27) çıkardı. İlk yarının son bölümlerinde farkı 12'ye (44-32) kadar çıkaran yeşil-siyahlılar, Pasecniks'in basketine rağmen soyunma odasına 44-34 önde girdi.

İkinci yarı karşılıklı basketlerle başladı. Radicevic ve Eriksson'la dış atışlarda isabetler bulan Herbalife Gran Canaria'ya hızlı hücumlarla yanıt veren Darüşşafaka Tekfen, 24. dakikayı 50-40 üstün kapattı. Arka arkaya yapılan top kayıplarının ardından temposu düşen ev sahibi ekip karşısında Eriksson, Pasecnicks ve Oliver'le skor üreten İspanya temsilcisi, üçüncü çeyreğin bitimine 37 saniye kala yeniden beraberliği yakaladı: 54-54. Konuk ekip, Eriksson'un üç sayı çizgisinin gerisinden kaydettiği basketle final periyoduna 57-56 üstün gitti.

Son periyoda uzun oyuncularının ürettiği sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, McCallum'un da devreye girmesiyle 32. dakika biterken öne geçti: 63-62. Oliver ve Tillie ile basketler bulan Herbalife Gran Canaria, 34. dakikada molaya 66-65 önde gitti. Molanın dönüşünde top kayıpları yapan ev sahibi ekip, son 4 dakikaya 68-65 geride girdi. Savunmada sorun yaşayan yeşil-siyahlılar karşısında Strawberry ve Eriksson'la sayılar kaydeden İspanyol ekibi, 37. dakikayı 73-65 üstün bitirdi. Darüşşafaka Tekfen, oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın basketleriyle farkı 2 dakika 10 saniye kala 4 sayıya indirdi: 69-73. Yeşil-siyahlılar, kalan sürede üstünlüğünü koruyan Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 mağlup oldu.

Türkiye: 71 – İspanya: 67

Türkiye: 71 – İspanya: 672019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. …

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. Karşılaşmaya Semih Erden’in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay’ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden […]

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu'nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya'yı 71-67 yendi.

Karşılaşmaya Semih Erden'in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay'ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden etkili oldu ve 7. dakikayı 13-10 üstün geçti. Periyot, 15-15 eşitlikle tamamlandı.

A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2. çeyreğe etkili başlayan taraf oldu. Sinan Güler ve Semih Erden ile skor bulan milliler, 12. dakika içinde 4 sayılık farkı (19-15) yakaladı. Brizuela ile üst üste 3 sayılık basketler üreten İspanya, 6-0'lık seri yakalayarak 14. dakikada öne geçti: 19-21. Buğrahan Tuncer-Tolgahan Geçim ikilisinin 3 sayılık basketleriyle rakibine 6-0'lık seriyle karşılık veren ay-yıldızlılar, 15. dakikada bir kez daha skor üstünlüğünü (25-21) ele geçirdi. İki takımın da 3 sayılık atışlarda yüksek yüzde yakaladığı bu bölümde Buğrahan Tuncer ile sonuca giden Türkiye, savunmada Brizuela'yı durdurmakta zorlanınca İspanya, 18. dakikada skora denge getirdi: 34-34. Türkiye, Semih Erden'in basketiyle soyunma odasına 36-34 önde gitti.

Üçüncü çeyreğe Türkiye, Doğuş Balbay, İspanya ise Vazquez'in basketiyle başladı. Semih Erden'in başarılı performansıyla rakip savunmayı geçen milliler, Tolga Geçim'in 3 sayılık basketiyle 26. dakikada farkı 7 sayıya (49-42) çıkardı. Ribauntlarda da rakibine üstünlük sağlayan A Milli Erkek Basketbol Takımı, periyodun son 1,5 dakikasına 51-46 önde girdi. Tolga Geçim ve Sinan Güler ile skor bulan Türkiye, farkı biraz daha açtı ve çeyreği 56-48 üstün tamamladı.

Final periyoduna iyi giren bu kez İspanya oldu. Llovet ve Brizuela'nın sayılarıyla 8-1'lik seri yakalayan konuk takım, 34. dakikada farkı 1 sayıya düşürdü: 57-56. Doğuş Balbay'ın 3 sayılık basketiyle rahatlayan Türkiye, yine bu oyuncunun serbest atış çizgisinden ürettiği sayılarla son 4 dakikaya 62-58 önde girdi. Serbest atış çizgisinden sayılar üreten rakibi karşısında Sinan Güler ve Tolga Geçim ile skor bulan Türkiye, son 1,5 dakikaya 67-63 üstün girdi. Son 45 saniyesine 67-67 eşitlikle girilen karşılaşmada Semih Erden'in pota altı basketiyle öne geçen Türkiye, Tolga Geçim ile taktik faulleri sayıya çevirdi ve mücadeleden 71-67 galip ayrıldı.

Bu arada Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, karşılaşmayı birlikte izledi.

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago Bernabeu

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago BernabeuGüney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Liberta…

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid’deki Santiago Bernabeu Stadı’nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi. Arjantin’in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors’ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez […]

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid'deki Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi.

Arjantin'in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors'ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez ertelenince, Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL) karşılaşmanın 8 veya 9 Aralık'ta farklı bir ülkede oynanacağını açıklamıştı.

İspanyol basınında yer alan haberlerde, CONMEBOL, İspanya Futbol Federasyonu (RFEF), Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ve Real Madrid kulübünün Libertadores Kupası finali rövanş maçının Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması konusunda anlaşmaya vardığı belirtildi. Resmi kararın İspanyol hükümetinin onay vermesinin ardından açıklanacağı bildirildi.

River Plate-Boca Juniors arasındaki rövanşın 9 Aralık'ta oynanması öngörülüyor.

River Plate'in Antonio Vespucio Liberti Stadyumu'nda geçen cumartesi oynanması gereken karşılaşma, River Plate taraftarının Boca Juniors oyuncularını taşıyan otobüse saldırmasının ardından bir gün sonraya ertelenmişti. CONMEBOL, Boca Juniors Kulübünün karara itirazının ardından maçı ikinci kez erteleme kararı almıştı.

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'in iki köklü kulübü arasındaki finalin ilk ayağına Boca Juniors ev sahipliği yapmış ve mücadele 2-2 beraberlikle sonuçlanmıştı.

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmedi

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmediCedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup o…

Cedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup oldu. NBA’e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı’nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı. Milli basketbolcu Cedi Osman’ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle “double double” yaptığı Cavaliers’ta […]

Cedi Osman'ın "double double" yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 mağlup oldu.

NBA'e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı'nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı.

Milli basketbolcu Cedi Osman'ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle "double double" yaptığı Cavaliers'ta Jordan Clarkson 25, Colin Sexton 21 sayıyla oynadı.

Ev sahibi ekipte ise Russell Westbrook 23 sayı, 19 ribaunt, 15 asistle "triple double" yaparak galibiyetin mimarlarından oldu. Jerami Grant 21, Paul George 18 sayıyla skora katkı sağladı.

Milli basketbolcu Ersan İlyasova'nın formasını giydiği Milwaukee Bucks, sahasında Chicago Bulls'u 116-113 mağlup etti.

Ersan İlyasova'nın 9 sayı, 6 ribauntla oynadığı Bucks'ta Giannis Antetokounmpo 36 sayı, 11 ribaunt, 8 asistlik performansıyla takımının skor yüküne büyük katkıda bulundu. Malcolm Brogdon 24 sayı üretti.

Bulls'ta ise Jabari Parker ve Zach LaVine 24'er, Ryan Arcidiacono 22 sayıyla maçı tamamladı.

Furkan Korkmaz'ın 22 dakika süre aldığı ve 11 sayı, 1 ribaunt, 1 asistle oynadığı maçta Philadelphia 76ers, sahasında New York Knicks'i 117-91 yendi. Ev sahibi takımda Joel Embiid 26 sayı, 14 ribaunt, 7 asistle "double double" yaptı.

SonuçlarCharlotte Hornets-Atlanta Hawks: 108-94Philadelphia 76ers-New York Knicks: 117-91Brooklyn Nets-Utah Jazz: 91-101Houston Rockets-Dallas Mavericks: 108-128Milwaukee Bucks-Chicago Bulls: 116-113Minnesota Timberwolves-San Antonio Spurs: 128-89New Orleans Pelicans-Washington Wizards: 125-104Oklahoma City Thunder-Cleveland Cavaliers: 100-83Portland Trail Blazers-Orlando Magic: 115-112Los Angeles Clippers-Phoenix Suns: 115-99

Aynı başlıktaNBASonuçlar

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandı

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandıUEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Ş…

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00’te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi. A Grubu’nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı. Puanını […]

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi.

UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00'te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi.

A Grubu'nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı.

Puanını 10'a çıkaran Borussia Dortmund ile lider Atletico Madrid'in adlarını son 16 turuna yazdırdığı grupta, Club Brugge ise UEFA Avrupa Ligi'ne kaldı.

B Grubu'nda Barcelona, konuk olduğu PSV'yi 2-1 yendi. İspanyol ekibinin gollerini Lionel Messi ve Gerard Pique atarken,Hollanda temsilcisinin tek golünü ise Luuk de Jong kaydetti.

Bu sonuçla Barcelona, 13 puanla grubunu lider tamamlamayı garantileyerek son 16 turuna kaldı. PSV ise 1 puanla grubu son sırada tamamlayarak Avrupa arenasına veda etti.

Grubun diğer mücadelesinde Tottenham konuk ettiği Inter'i 80. dakikada Christian Eriksen'in golüyle 1-0'la geçti. 7'şer puana sahip iki takım arasından üst tura çıkacak ekip, gruptaki son maçların ardından belli olacak.

Büyük rekabetin yaşandığı C Grubu'nda, Fransa ekibi Paris Saint-Germain (PSG), konuk ettiği İngiltere temsilcisi Liverpool'u 13. dakikada Juan Bernat, 37. dakikada Neymar'ın ağları sarsmasıyla 2-1 yendi. Liverpool'un tek golünü, 45 1'inci dakikada penaltıdan James Milner ağlara gönderdi.

Neymar, attığı golle Şampiyonlar Ligi'nde en çok ağları sarsan Brezilyalı futbolcu konumuna geldi.

Grubun diğer karşılaşmasında İtalya temsilcisi Napoli, konuk ettiği Sırbistan ekibi Kızılyıldız'ı 11. dakikada Marek Hamsik, 33. ve 52. dakikalarda Dries Mertens'in fileleri havalandırmasıyla 3-1 mağlup etti.

Bu sonuçların ardından C Grubu'nda Napoli 9 puanla lider, PSG 8 puanla ikinci, Liverpool 6 puanla üçüncü, Kızılyıldız 4 puanla son sırada yer aldı. Grupta üst tura çıkan ve Avrupa Ligi vizesi alan takımlar, son maçların ardından belli olacak.

D Grubu'nda ise lider Portekiz ekibi Porto, konuk ettiği Schalke 04'ü Eder Militao, Jesus Corona ve Moussa Marega'nın golleriyle 3-1 yendi. Almanya temsilcisinin tek golünü, penaltıdan Nabil Bentaleb kaydetti.

Grupta 13 puanlı Porto ve 8 puanlı Schalke 04 son 16 turuna adlarını yazdırırken, 4 puanlı Galatasaray ile 3 puanlı Lokomotiv Moskova, son hafta maçlarında alacakları sonuca göre UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele etmeye hak kazanacak.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlar

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’…

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, “Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek.” dedi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol […]

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu'nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova'ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, "Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek." dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol yollarında sıkıntılarının olduğunu söyledi.

Deneyimli teknik adam, yedikleri gole kadar kadar iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirterek, "Tesadüf eseri yediğimiz gol bizi devreye mağlup soktu. İkinci yarı yediğimiz ikinci golün ardından kazanma ihtimalimiz yoktu, Lokomotiv bizden daha iyi oynadı." diye konuştu.

Genç savunma oyuncusu Ozan Kabak'ı başarılı oyunu nedeniyle tebrik eden Terim, "İyi oynayan da bizim oyuncumuz kötü oynayan da bizim oyuncumuz. Herkes, Galatasaray’da oynamanın çok önemli olduğunu bilmek zorunda. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Bu büyük bir handikap." ifadelerini kullandı.

Fatih Terim, yaklaşan transfer döneminin Galatasaray için büyük önem taşıdığına dikkati çekerek, "Ocak transfer dönemi çok önemli, çok şeyi belirleyecek. Bunlardan daha önemlisi, mağlubiyeti kabullenmeyen, futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir takım ortaya koymak. Bu süreçte de asgari zararla devam etmek bizi çok mutlu eder." değerlendirmesinde bulundu

Bir soru üzerine Manuel Fernandes'in çok beğendiği bir futbolcu olduğunu kaydeden Terim, "Şu anda gündemimizde böyle bir transfer yok ama futbol bu, yarın ne olacağı belli olmaz." yorumunu yaptı.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlarGalatasarayEkipFatih TerimSporcu

Samandıra’da Ersun Yanal sesleri

Samandıra’da Ersun Yanal sesleriFenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ers…

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu. Süper Lig’in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplandı. Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski […]

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu.

Süper Lig'in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplandı.

Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski teknik direktörlerinin takımın başına getirilmesi için çağrıda bulundu.

Taraftarlar, yağmurlu havaya rağmen uzun süre alandan ayrılmazken, emniyet güçleri geniş güvenlik önlemi aldı. Bu sırada polis ekipleri, taraftarlara dağılması için birçok kez anons yaptı.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumuErsun YanalSporcu

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlaması

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlamasıNijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve …

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu’ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF’nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka’nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja’daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin […]

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı.

Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu'ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF'nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka'nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi

EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja'daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin ise 5 Mart'ta yapılacak bir sonraki duruşmaya kadar yetkililerin yurt dışına çıkmalarını yasakladığını kaydetti.

EFCC, NFF yetkililerini 2015 yılında Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA), Nijerya futbolunun gelişmesi için federasyona verdiği 9,5 milyon doları zimmetlerine geçirmekle suçluyor.